A
A
A

Поліцейські Криму повідомили про підозру учасникам незаконного збройного формування за активну участь у захопленні Штабу ВМС України

Слідчі Головного управління поліції Криму спільно з прокуратурою повідомили про підозру учасникам незаконного збройного формування «Самооборона Севастополя», що брали участь у захопленні Штабу Військово-Морських Сил України у м. Севастополі.

Підозрювані входили до складу незаконного збройного формування «Рубеж», що у складі так званої «Самооборони Севастополя» виконували протиправні накази «ватажків» зазначеного формування. Вони брали участь у захопленні Штабу Військово-Морських Сил України у м. Севастополі, зокрема протичовнового корвета «Хмельницький», який належить Військово-Морським Силам України, з метою забезпечення відбуксирування судном збройних сил Російської Федерації.

Один з фігурантів нагороджений медаллю «За возращение Крыма».

Наразі останнім повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 260 (створення та діяльність на тимчасово окупованій території АР Крим непередбачених законом збройних формувань) Кримінального кодексу України.

Процесуальне керівництво у вказаній справі здійснює прокуратура Автономної Республіки Крим.

ГУНП в АР Крим та м. Севастополі