A
A
A

Під час сутичок біля Верховної Ради 17 грудня постраждали 23 правоохоронця, - Сергій Яровий

12 поліцейських та п’ятеро гвардійців доставлено до медичних закладів. Про це  сьогодні, 18 грудня, заявив перший заступник  міністра внутрішніх справ  Сергій Яровий.

«За минулу добу, 17 грудня, під час масових акцій, постраждало 23 правоохоронці – 17 поліцейських та шестеро гвардійців. 12 поліцейських та п’ятеро гвардійців доставлено до медичних закладів. Офіцер – гвардієць наразі перебуває у тяжкому стані»,- сказав Сергій Яровий.

Перший заступник міністра внутрішніх справ додав, також що до медиків звернулося 11 громадян, серед них один журналіст.

«У столиці продовжуються масові заходи за участі великої кількості громадян. Згідно з поданим заявкам, організатори  взяли на себе зобов'язання не порушувати громадський порядок та провести мирне зібрання. Окремо звертаю увагу керівників громадських організації на необхідності дотримання задекларованих зобов’язань щодо правил поведінки під час акції. При цьому, кожен організатор заходу має пам’ятати, що жоден політичний лозунг не вартий здоров’я та життя людини», – підкреслив Сергій Яровий.

«В свою чергу, поліція, гвардійці, а також співробітники ДСНС продовжують нести службу в посиленому режимі, забезпечуючи публічний порядок та право громадян на мирний протест», - додав перший заступник міністра.

Нагадаємо, за фактом сутички біля Верховної Ради України розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу).

 

Департамент комунікації МВС України