A
A
A

Арсен Аваков провів зустріч із членами комітету ВРУ з питань правоохоронної діяльності

Проект бюджету МВС 2020, розвиток єдиної авіаційної системи, розвиток охорони морських кордонів, забезпечення житлом працівників системи та законодавчі ініціативи ‑ керівництво МВС обговорило разом з народними депутатами, членами комітету з питань правоохоронної діяльності.

Арсен Аваков поділився баченням поточної ситуації, а також стратегічними та тактичними планами щодо розвитку МВС найближчим часом.

«Сьогодні надали народним депутатам на розгляд проект бюджету із основними показниками, які будуть впливати на цілі та задачі, які виконує МВС», ‑ сказав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Міністр зазначив, що анексія Криму позбавила прикордонну службу частини техніки. Тому, МВС вже у наступні три роки планує забезпечити прикордонне відомство 20 новітніми патрульними катерами. 25% цих кораблів буде побудовано в Україні, за сучасними технологіями суднобудування.

Окремо обговорили програму пільгового фінансового лізингу для рятувальників та поліцейських.

За перші шість місяців роботи лізингової програми, працівники системи МВС отримали 700 квартир.

Арсен Аваков наголосив, що на наступний рік МВС планує низку законодавчих ініціатив, які мають на меті підвищити рівень безпеки дорожнього руху, змінити систему штрафів за перевищення швидкості руху та знизити поріг перевищення руху.

Міністр зазначив, що МВС ініціює низку змін міграційного законодавства.

Департамент комунікації МВС України

Фото Андрій Новицький