A
A
A

МВС спільно з іншими відомствами мають напрацювати єдиний підхід до медичного використання канабісу

Міністерство внутрішніх справ, Міністерство охорони здоров’я та релігійні організації мають напрацювати єдиний підхід до питання медичного використання канабісу і тільки потім виносити його на обговорення Уряду. Про це сьогодні, 17 вересня, під час зустрічі з Всеукраїнською радою церков, заявив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Щодо питання медичного використання канабісу. У нас на цю тему немає ані законодавчого забезпечення, ані процедури, ані філософії. Минулий Уряд обговорював його «з голосу», без жодного документа. Я проголосував проти, оскільки не зрозуміло що пропонується. Якщо це питання знову буде піднято Міністерством охорони здоров’я, я відмовлятиму мотивовано до тих пір, поки ми не напрацюємо єдиний конструктивний підхід», - сказав Арсен Аваков.

«Це питання має обговорюватися професійно, за участі медиків, МВС, релігійних організацій. Для того, щоб розібратися, де є та червона лінія, за яку ми не можемо зайти, у тому числі з урахуванням взятих на себе Україною зобов’язань у рамках відповідних міжнародних договорів. І якщо ми в Уряді прийдемо до цього питання, має обговорюватися саме спільне бачення», - додав очільник МВС.

Нагадаємо, тільки за добу, 12 вересня, поліція в державі вилучила близько двох тонн канабісу.

Крім того, кіберполіція та підрозділи протидії наркозлочинності співпрацюватимуть для припинення розповсюдження наркотиків через інтернет.

 

Департамент комунікації МВС України