Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Арсен Аваков: «Інтер» мав кремлівські «темники» проти Турчинова, Яценюка та мене (ФОТО)

09.08.2016 16:59

Такий висновок можна зробити з оприлюдненого листування громадян РФ Марії Столярової та Леоніда Муравйова, які працювали на телеканалі «Інтер», з їхніми московськими кураторами та керівниками ДНР. Про це сьогодні, 9 серпня, повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

За його словами, у серпні 2015 року серед антиукраїнських замовлень, що отримали Столярова та Муравйов, було і завдання організувати хвилю чорного PR проти низки українських політиків.

«Аналіз листування резидентів Кремля виявив головні мішені російської пропаганди. Першим у цьому «темнику» містився пакет брудних матеріалів на Секретаря РНБО Олександра Турчинова», — зазначив глава МВС.

Арсен Аваков додав, що у замовленні також стояли пакети негативу на екс-прем‘єр-міністра України Арсенія Яценюка, на нього як міністра внутрішніх справ України, Голову Комітету ВРУ з питань культури і духовності Миколу Княжицького, а також Голову Комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони Сергія Пашинського та інших.

«Таким чином  російські журналісти, які формували інформаційну політику «Інтера», виконували замовлення Кремля», — зауважив Арсен Аваков.

На його думку, мета цієї кампанії — інформаційне знищення тих, кого російське керівництво вважає своїми головними ворогами.

Глава МВС припустив, що подібні замовлення можливо відпрацьовувались і іншими проросійськими засобами масової інформації, які й досі доволі  впевнено почуваються в Україні.

Також Арсен Аваков закликав Нацраду з питань телебачення та радіомовлення «не ховатися та зайняти позицію у цьому питанні».

 

Департамент комунікації МВС України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ