Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

«На Рівненщині виявлено черговий «клондайк» добувачів бурштину. Учасників затримано», - Арсен Аваков (ФОТО)

13.07.2016 11:00

Місця незаконного видобутку бурштину були розташовані на території боліт у заповіднику Рівненської області. Про це сьогодні, 13 липня, повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

За словами міністра, бурштиновий «клондайк» та броньовану техніку було виявлено за допомогою беспілотників спепцпідрозділу поліції «Дніпро – 1». При проведенні аеророзвідки копачі, які мали при собі вогнепальну зброю, відкрили прицільний вогонь по дронах та збили два з трьох апаратів.

«Сьогодні під ранок спецпідрозділ Нацполіції зайшов на віддалені острова Рокитнівського району Рівненської області. Затримано групу старателей, які чинили опір поліції. Вилучено броньований гусеничний тягач», - зазначив Арсен Аваков.

За словами глави МВС, видубувачі зараз намагаються організувати місцеве населення на захист «бурштинової мафії».

«МВС не допустить «влади» бурштинової вотчини всередені країни. Ми налаштовані рішуче та закликаємо місцеве населення не вестися на провокації бандитів», - зауважив міністр, додавши, що у разі необхідності, до місця незаконного видубутку «сонячного каміння» будуть направлені підрозділи Національної гвардії України та поліції.

Арсен Аваков закликав колег з інших міністерств як найшвидше внести законопроект, який регулюватиме питання видобутку бурштину.

Нагадаємо, що вчора Арсен Аваков наголосив на необхідності нормативного врегулювання бурштинового видобутку на державному рівні. Раніше за організацію бурштинової ОЗГ було затримано заступника прокурора Рівненської області.

Департамент комунікації МВС України

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ