A
A
A

Сумщина: Поліція не втручалась в діяльність жодних політичних структур чи партій

Про це під час брифінгу заявив начальник ГУНП в Сумській області Микола Лушпієнко.

«Поліція діяла законно. Ми отримали виклик на лінію 102, що в одному з приміщені по вулиці Курській відбувається підкуп виборців. На місце виїхала слідча група та патрульна поліція. За вказаною адресою, в приміщенні, без будь-яких вивісок чи інших ознак політичних сил чи партій, поліцейські опитали громадян, що там знаходились. При огляді у одного з чоловіків в сумці був виявлений пістолет. Тож, його та ще одну людину доставили у сумський відділ поліції», - сказав Микола Лушпієнко.

«Після повідомлення, що прокуратура відкрила провадження про перевищення службових повноважень поліцейськими було розпочато службове розслідування. Але точно можу сказати, ні я, ні мої колеги, що виїхали на виклик, не знали і не знають, представники якої політичної сили чи партії це були. Ми направимо відповідний запит в прокуратуру», - наголосив Микола Лушпієнко.

«Я наголошую, поліція Сумщини поза політикою, ми виконуємо норми закону і працюємо в межах чинного законодавства і нікому не дозволимо порушувати чинне законодавство України. В тому числі те, яке визначає діяльність певних політичних структур і кандидатів в президенти під час передвиборчої кампанії. Це завдання правоохоронців», - зазначив Микола Лушпієнко.

Департамент комунікації МВС України