A
A
A

Інформатаки на МВС та поліцію пов’язані із нашою позицією провести ці вибори без підкупу та фальсифікацій, - Арсен Аваков

Про це сьогодні, 11 лютого, в ефірі «Свободи слова» на телеканалі ICTV сказав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.  

«Є інформаційні атаки на МВС, міністра, на поліцію, на голову поліції. Я їх пов’язую  з тим, що ми зайняли принципову позицію, щоб провести ці вибори без фальсифікацій та підкупу. Можливо, хтось очікував іншого, проте ми зайняли чітку позицію, незалежно від того рівня провокацій або тиску, який може чинитися на мене особисто чи поліцію, чи МВС по мірі наближення до дати голосування. Питання зриву виборів через такі дії, такого роду ризики, я би говорив, що це на рівні державної зради. Тому що, це ризик та загроза нашій незалежності. І я, як громадянин, і як міністр буду робити все, щоб нашу незалежність відстояти», - сказав Арсен Аваков. 

Очільник МВС додав, що жоден з кандидатів не отримає від МВС ніяких преференцій. «Ми будемо суворі до всіх однаково. Ми не допустимо підкупу та будемо стояти чітко на цій позиції», - підкреслив Арсен Аваков.

«У нас вистачить сил, для того, щоб витримати цю інформаційну атаку та атаку дискредитацією. Щоб там не було, ми будемо тримати ситуацію під контролем», - додав Арсен Аваков.

Також міністр внутрішніх справ зазначив, що в день голосування до охорони громадського порядку та виборчої документації буде задіяна максимальна кількість правоохоронців.

«Що стосується можливих намагань увірватися на дільницю в масках або атакувати виборчу документацію – тут ми будемо проявляти жорстку позицію, законно. В день голосування на вулицях також буде збільшена кількість поліцейських. Майже увесь особовий склад буде задіяний у виборчому процесі. Схема розташування наших сил по всій країні така, що ми скрізь зможемо адекватно відреагувати», - сказав Арсен Аваков.  

 

 

Департамент комунікації МВС України