Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Хатія Деканоідзе презентувала роботу груп реагування патрульної поліції на Хмельниччині (ФОТО, ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)

02.07.2016 14:52

Понад три десятки груп цілодобово нестимуть службу в населених пунктах області. Загальна кількість поліцейських у групах реагування складає 430 працівників. Групи працюватимуть 12-годинними змінами. Інформацію екіпажі отримуватимуть через call-центр обласної поліції.

Сьогодні, 2 липня, глава Національної поліції Хатія Деканоідзе, керівники органів влади та місцевого самоврядування, очільники усіх силових відомств області взяли участь у презентації груп реагування патрульної поліції.

Глава Національної поліції зазначила, що групи швидкого реагування не лише патрулюватимуть територію – вони комунікуватимуть із суспільством. Адже зараз, під час становлення Національної поліції України, з’явився новий напрямок в її роботі – «поліція для суспільства».
«Важливо, щоб поліцейський – дільничний, слідчий, усі групи, які будуть спілкуватися з громадою – щоб вони були доступні для кожного громадянина», — підкреслила Хатія Деканоідзе.
Вона також зазначила, що поліція має бути доступною не лише для тих громадян, які живуть у містах, але й для мешканців невеликих міст і сіл. І в цьому допомагає система call-центрів, створення якої почалося рік тому і яка зарекомендувала себе як дуже ефективна. 

Загалом на базі відділів і відділень поліції Хмельницької області створено 33 групи реагування патрульної поліції. Їх загальна штатна чисельність складає 430 працівників.
Патрульні працюватимуть у чотири зміни по 12 годин. Таким чином буде забезпечене цілодобове перекриття обслуговуваної території. До складу кожного екіпажу, який заступатиме на зміну, входитимуть по двоє поліцейських.
Завдання ГРПП – оперативне прибуття на місце події, затримання зловмисника, встановлення і опитування можливих свідків правопорушення, а також охорона місця події до прибуття слідчо-оперативної групи. 

Важлива новація полягає в тому, що ГРПП оснащені планшетами, які напряму з'єднані з лінією «102» через call-центр поліції Хмельницької області. Завдяки цьому можна швидко визначити місцезнаходження групи, адже воно відображатиметься на загальній карті у call-центрі. Таким чином, у разі надходження виклику черговий зможе оперативно направити на місце події найближчий патруль.

За відсутності викликів від громадян, члени груп займатимуться превентивною діяльністю – перевірятимуть осіб, які перебувають під адміністративним наглядом, слідкуватимуть за дотриманням правил зберігання вогнепальної зброї її власниками, наглядатимуть за безпекою руху.

Департамент комунікації 
Національної поліції України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ