Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Арсен Аваков: Головне завдання правоохоронців забезпечити стабільність в одеському регіоні (ФОТО, ВІДЕО)

04.12.2018 13:47

Для стабілізації ситуації в Одесу будуть направлені додаткові підрозділи Нацгвардії та фахівці Департаменту захисту економіки Нацполіції.

Про це сьогодні, 4 грудня, сказав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час наради правоохоронців в Одесі.

«Чи дійсно Одеса перетворилася за останні місяці на столицю кримінального світу? Чому вийшло так, що професійні рейдери-активісти стали атрибутом ділового та політичного життя Одеси? Це головне питання, яке випливає з того, що ми бачимо на вулицях. І чому це так - питання до місцевої ділової та управлінської еліти. Але ми з цим миритися не будемо. Монополія на силу належить лише державі, жоден хлопець з битою не може визначати міру правосуддя. Ми маємо до цього рухатися», - сказав Арсен Аваков.

Також за словами міністра внутрішніх справ, в Одесі пройде ряд перевірок: «Буде перевірка економічного сектору із залученням спеціалістів з інших областей, щоб спробувати відсторонитися від потенційних ризиків намагання домовитися з правоохоронцями. На вулицях будуть додатково задіяні патрулі Нацгвардії».

«Ми вважаємо,що головною причиною активізації криміналітету на вулицях є відкрито функціонуючи корумповані схеми у бізнесі. Тому посилюємо присутність правоохоронців та активізуємо співпрацю з населенням», - підкреслив генеральний прокурор Юрій Луценко.

На сьогодні, за словами голови Нацполіції Сергія Князєва, вулиці Одеси патрулюють 600-800 осіб особового складу, також працює система відеоспостереження. В місті встановлено близько 1 тис. камер зображення з яких в онлайн-режимі передаються до ситуаційних центрів.

Також за словами голови Нацполіції, враховуючи наявність окремих ознак загострення криміногенної ситуації, у жовтні цього року проведено відпрацювання міста Одеса, яке дало позитивні результати: «Розкриття фактично по гарячих слідах більше половини вчинених під час відпрацювання розбійних нападів (56%), понад 60% квартирних крадіжок та більше 40 % незаконних заволодінь транспортними засобами. Тож посилене патрулювання неодмінно принесе ефективні результати»

Сергій Князєв запропонував ще ряд принципових заходів, реалізація яких дозволить спільними зусиллями правоохоронних органів якісно покращити роботу з протидії злочинності: «Пропоную організувати проведення спільних нарад територіальних правоохоронних органів із запрошенням представників апеляційних судів з метою вивчення причин довгострокового розгляду проваджень про злочини, учинені у складі ОГ і ЗО. Створити групу для аналізу інформації про вчинення злочинів відносно громадських активістів та контролю за ходом їх розслідування"

 

 

Департамент комунікації МВС України

Фото Юлії Бабич

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ