Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

У ЛьвДУВС обговорили механізм співпраці МВС та громадськості щодо запобігання корупції (ФОТО)

03.12.2018 19:26

Сьогодні, 3 грудня, на базі Львівського державного університету внутрішніх справ відбувся регіональний круглий стіл «Співпраця МВС та громадянського суспільства у реалізації антикорупційної політики України». Захід пройшов за ініціативи Громадської ради при МВС та Управління запобігання корупції та проведення люстрації МВС України, а також за сприяння ОБСЄ й регіонального представництва КМЄС у Львові.

Як зазначив голова Громадської ради при МВС Володимир Мартиненко, проведення таких круглих столів заплановане в усіх регіонах країни.

«Перед нами важливе завдання – в процесі обговорення вибудувати дієвий механізм, який допоможе ефективно боротися з корупційними проявами та запобігати їм», – підкреслив Володимир Мартиненко.

Своєю чергою ректор ЛьвДУВС Роман Благута зауважив, що лише спільними зусиллями можливо подолати таке тяжке захворювання як корупція.

«Лише у процесі співпраці органів державної влади, правоохоронців та представників громадськості можливий комплексний, якісний і, головне, результативний підхід», – наголосив очільник правоохоронного вишу, додавши, що сьогоднішній захід є своєрідною платформою для всіх зацікавлених сторін, де є можливість висловитися і долучитися до активної дискусії.

На актуальності теми круглого столу і нагальній потребі співпраці громадськості та правоохоронних органів у протидії корупції наголосив і начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Валерій Середа.

Дієвість взаємодії суспільних інститутів відзначив національний менеджер програм з питань правової реформи Координатора проектів ОБСЄ в Україні Віталій Гацелюк. «Ані громадянське суспільство, ані державні органи, як показує світовий досвід, не в змозі самотужки викорінити проблему корупційних проявів, ризиків. Тому виключно спільна праця та взаємодія можуть зробити всі ці заходи насправді ефективними», – підсумував представник ОБСЄ.

Про аспекти функціонування системи запобігання корупції в  МВС, вже здійснені і перспективні заходи зібрання проінформував начальник відділу запобігання корупції Управління запобігання корупції та проведення люстрації МВС України Сергій Яременко.

З європейським досвідом протидії корупції розповів присутнім Координатор Регіонального представництва КМЄС Львові Рулоф ван Уйє.

Загалом, до участі у дискусії долучилися представники органів державної влади та місцевого самоврядування, Управління запобігання корупції та проведення люстрації МВС, Генеральної прокуратури України, Головних управлінь Національної поліції, регіональних сервісних центрів МВС, територіальних медичних об’єднань МВС у західних областях, правоохоронних структур та експертних установ Львівщини, а також громадських об’єднань. Університетських науковців підтримали колеги із Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

У контексті круглого столу було проведено опитування представників громадськості, результати якого будуть використані при оцінюванні корупційних ризиків у діяльності МВС. Окрім цього, учасники обговорення узгодили спільні рекомендації щодо впровадження дієвих механізмів запобігання корупції в Україні.

Прес-служба ЛьвДУВС

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ