Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Робота Нацполіції у 2019 році базуватиметься на цьогорічній оцінці діяльності поліції суспільством, – Сергій Князєв (ФОТО)

27.11.2018 16:44

На цьому глава Нацполіції наголосив сьогодні, 27 листопада, під час зустрічі із курсантами Національної академії внутрішніх справ України.

Сергій Князєв обговорив з курсантами старших курсів Академії особливості професійної діяльності поліцейського у процесі реформування відомства. Відтак, за його словами, важливу роль у створенні та функціонуванні в країні нового правоохоронного органу відіграє саме молодь.

«Незабаром саме ви прийдете, приєднаєтеся до лав Національної поліції і виконуватимете ту найважливішу функцію, яка вас і привела до цього закладу, – захист нашої держави, надання поліцейських послуг, забезпечення публічної безпеки в суспільстві», – зазначив очільник Нацполіції.

Глава Нацполіції наголосив, що реформа відомства розпочалася зі зміни сутності поліцейської роботи. Зокрема, йдеться й про зміну визначення критеріїв оцінки роботи поліцейських. Відтак держава визначає три основні критерії оцінки.

«Перший і основний критерій – ставлення суспільства до роботи поліції. Тобто як громада сприймає вас, роботу вашого відділу на її території. Другий чинник - внутрішнє опитування самих поліцейських. І тільки вже третій – наша суто професійна діяльність: скільки затримали злочинців чи направили справ до суду», – підкреслив Сергій Князєв, додавши, наскільки важливою в таких умовах є зміна системи навчання правоохоронців.

Водночас він наголосив, що обов’язок кожного керівника підрозділу поліції – на своєму рівні звітувати перед громадою про результати своєї діяльності. Відтак, виходячи саме з аналізу ставлення громади до діяльності поліцейських, буде визначено план роботи органів Національної поліції на наступний рік.

Сергій Князєв зазначив, що активну підтримку у розбудові української поліції надають міжнародні партнери. Водночас він повідомив, що перемога представника Південної Кореї на виборах за пост керівника Міжнародної організації кримінальної поліції Інтерпол свідчить про те, що українська спільнота рухається в одному напрямку зі всією міжнародною спільнотою.

Також під час зустрічі глава Нацполіції обговорив з курсантами особливості роботи поліцейського з урахуванням оновленого законодавства. Зокрема, йшлося про законопроект щодо спрощення процедури досудового розслідування. Адже самі ці курсанти, ставши поліцейськими, працюватимуть з урахуванням дії закону про кримінальні проступки.

Окрім того, Сергій Князєв розповів майбутнім поліцейським про систему заохочення для співробітників, яку впроваджує Міністерство внутрішніх справ України.

Департамент комунікації

Національної поліції України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ