Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

МВС та громадськість об’єднують зусилля з метою подолання корупції (ФОТО)

23.11.2018 17:07

Сьогодні, 23 листопада, у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбувся круглий стіл «Співпраця МВС України з громадянським суспільством щодо реалізації антикорупційної політики: проблеми та перспективи». До обговорень долучилися більше 200 представників державних установ, громадських організацій і мас-медіа.

У роботі круглого столу взяли участь представники МВС України, поліції та юстиції Дніпропетровщини, обласних підрозділів Держслужби з надзвичайних ситуацій, Державної міграційної служби, Регіонального сервісного центру МВС, Державної установи «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Дніпропетровській області», Дніпропетровського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС, громадських організацій, а також науковці та журналісти.

Як зазначив голова Громадської ради при МВС України, очільник ГС «Центр запобігання та протидії корупції» Володимир Мартиненко, проведення таких круглих столів із залученням громадськості заплановане в усіх регіонах.

«МВС активно співпрацює з громадськістю. В останні роки ми напрацювали дієвий механізм взаємодії: в усіх областях працюють регіональні робочі групи, до яких залучені більше 500 представників інститутів громадянського суспільства та ЗМІ, науковці. Одне з завдань цих робочих груп – проведення громадської антикорупційної експертизи. Всіх закликаю до роботи і сподіваюся, що сьогодні ми напрацюємо дієвий механізм, який активно впроваджуватимемо з метою реалізації антикорупційної програми», – сказав Володимир Мартиненко.

Своєю чергою ректор ДДУВС Андрій Фоменко наголосив, що протидія корупції є одним із найактуальніших питань для українського суспільства.

«Небезпідставно одним із ключових аспектів сучасної державної правової політики в Україні є реформування системи запобігання та протидії корупції. Досягнення успіху у цьому процесі є запорукою формування довіри суспільства до влади, зростання економічного потенціалу держави, покращення добробуту громадян України. Сьогодні спільними зусиллями ми маємо виробити конкретні рекомендації щодо боротьби з цією соціальною хворобою, а відтак – якісно нового етапу протидії корупції в Україні», – зазначив Андрій Фоменко.

Про пріоритетні антикорупційні напрямки у діяльності МВС розповів начальник відділу запобігання корупції Управління запобігання корупції та проведення люстрації МВС України Сергій Яременко. Зокрема, він зупинився на превентивних антикорупційних заходах.

«Інститут викривачів є важливим запобіжником виникнення та поширення корупції в суспільстві. Тому кожен державний орган має створювати умови, які б дозволяли отримувати оперативні повідомлення про корупційні дії чиновників», – наголосив Сергій Яременко.

Під час обговорення підіймалися питання взаємодії державних органів у запобігання та протидії корупції. Представники мас-медіа наголошували на важливості оперативного та неупереджено реагування правоохоронних органів на запити журналістів, що допоможе уникнути наклепів та перекручення фактів у ЗМІ.

Крім того учасники круглого столу ознайомилися із автоматизованою системою контролю «Електронний деканат», що впроваджена в ДДУВС і є засобом запобігання корупційних проявів з боку як здобувачів вищої освіти, так і викладачів університету.

Загалом круглий стіл пройшов у форматі жвавої дискусії та обміну думками, пов’язаними з вирішенням проблемних питань та пошуком спільних рішень.

Під час заходу проведене анкетування аудиторії щодо наявності корупційних проявів в роботі структурних підрозділів МВС України, результати якого будуть доведені до відома та враховані в подальшій діяльності.

Відділення зв’язків з громадськістю ДДУВС

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ