Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

В Ізмаїлі розпочав роботу навчальний центр Морської охорони ДПСУ (ФОТО)

22.11.2018 13:41

Навчально-тренувальний загін морської охорони у місті Ізмаїл офіційно розпочав свою роботу в новому статусі. Відтепер це Навчальний центр Морської охорони Держприкордонслужби України.

У центрі збільшено навчальну потужність у 2 рази, є унікальний викладацький склад із фахівців, які добре знають морську науку і самі проходили службу у лавах морських прикордонників.

Зазначимо, програма підготовки фахівців Навчального центру зорієнтована саме на запити Морської охорони, враховуючи виклики та загрози сучасності, спираючись на досвід та стрімкий розвиток міжнародних інституцій у морській галузі.  

Саме тому тут постійно проводяться міжнародні тренінги із обміну досвідом найрізноманітніших напрямків діяльності - від оглядової роботи до управління маломірними плавзасобами - із колегами з Молдови, Румунії, Польщі, Туреччини та інших країн.

Для підготовки прикордонників, які охороняють морські рубежі України, у центрі буде продовжуватись нарощення рівня навчально-матеріальної бази, в тому числі рівень вивчення  англійської мови, який зорієнтовано безпосередньо на специфічну морську термінологію.

«В рамках реформування Морської охорони проводиться змістовна, практична трансформація всієї системи охорони морських та річкових кордонів. І починаємо ми з людей, з підготовки якісних фахівців. Саме тому, на базі навчально-тренувального загону розгорнуто Навчальний центр Морської охорони із перспективою зростання від підготовки молодшого персоналу за всіма морськими спеціальностями аж до виучки офіцерських кадрів Морської охорони», - зазначив начальник Регіонального управління морської охорони контр-адмірал Олег Костур.

Зауважимо, Навчальний центр морської охорони відмічається міжнародною спільнотою, як навчальний заклад європейського рівня з добротною матеріально-технічною базою, яку ефективно використовують, дбайливо утримують і поступово оновлюють, в тому числі, із залученням міжнародної технічної допомоги.

Також додамо, що перший випуск слухачів, які розпочинали навчання у навчально-тренувальному загоні, але зможуть називатися випускниками Навчального центру Морської охорони, відбудеться вже на початку 2019 року. Тоді ж і пройде набір перших курсантів в абсолютно новому статусі.

Прес-служба ДПСУ 

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ