Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

МВС за підтримки громадянського суспільства працює над викоріненням корупції в органах внутрішніх справ – Володимир Мартиненко

21.11.2018 17:55

Про це голова громадської ради при МВС заявив сьогодні, 21 листопада, під час круглого столу на тему «Співпраця МВС України з громадянським суспільством щодо реалізації антикорупційної політики: проблеми та перспективи», що пройшов у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

У заході взяли участь представники МВС України, поліції Харківщини, обласних підрозділів Держслужби з надзвичайних ситуацій, Державної міграційної служби, Регіонального сервісного центру МВС в Харківській області, Державної установи «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Харківській області», Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС. До обговорення долучилися й науковці, слухачі магістратур, курсанти та студенти відомчих вишів – Харківського національного університету внутрішніх справ, Національної академії НГУ, Національного університету цивільного захисту України. Активну участь у дискусії брали представник органів юстиції та громадських організацій.

Радник міністра внутрішніх справ України Володимир Мартиненко наголосив, що у МВС і ЦОВВ, діяльність яких спрямовується і координується міністром внутрішніх справ, приділяється значна увага визначенню корупційних ризиків та шляхів запобігання корупції у всій системі органів внутрішніх справ.

Про аспекти функціонування системи запобігання корупції в  МВС, вже здійснені і перспективні заходи зібрання проінформував начальник відділу запобігання корупції Управління запобігання корупції та проведення люстрації МВС України Сергій Яременко.

Учасники круглого столу відзначили вагому роль громадянського суспільства та засобів масової інформації у запобіганні корупції та боротьбі з її проявами. Окремо йшлося про роль інституту викривачів у запобіганні та протидії корупції в органах Національної поліції.

Виступи доповідачів викликали жваве обговорення. Представники громадських організацій та об’єднань висловилися на підтримку курсу МВС України щодо боротьби з корупцією, надавали пропозиції та пропонували свою допомогу.

Також під час круглого столу було проведено анкетування аудиторії щодо наявності корупційних проявів в роботі структурних підрозділів МВС України. Результати опитування будуть доведені до відома МВС України та враховані в подальшій діяльності.

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУВС

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ