Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Тетяна Ковальчук: Необхідно проводити інформаційну кампанію щодо протидії дискримінації ромських меншин на національному рівні (ФОТО)

21.11.2018 15:52

У МВС під головуванням заступника міністра внутрішніх справ Тетяни Ковальчук відбулось друге засідання постійної робочої групи з питань правоохоронної та міграційної діяльності з виконання Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство меншини ромської національної на період до 2020 року.

«Можемо констатувати, що з моменту проведення першого засідання в липні цього року, в рамках визначеного нами плану роботи по виконанню Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної  меншини зроблено багато, є значні результати в практичній площині. Але цього недостатньо. Нам є над чим працювати, зокрема, це стосується питання проведення на постійній основі інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо протидії дискримінації, недопущення фактів порушення рівноправності громадян. Ця кампанія має проходити на загальнодержавному рівні», - підкреслила Тетяна Ковальчук.

За словами заступника Міністра інформаційна робота щодо протидії дискримінації ромської національної меншини  дасть можливість змінювати негативне відношення в суспільстві до представників ромської громади, зробить більш ефективними спільні дії громадськості та органів державної влади щодо недопущення порушення прав ромів.

Також, Тетяна Ковальчук наголосила на необхідності виявлення та перевірки неправдивих відомостей, викладених в ЗМІ та соцмережах щодо правопорушень, скоєних відносно осіб ромської національності. «Проблематика неправдивих повідомлень, щодо злочинів проти ромів є інструментом для маніпулювання і ми не можемо залишити це питання без уваги» - сказалазаступник Міністра.

Крім того, членами робочої групи розглянуто та погоджено питання розроблення на базі офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини,  алгоритму спільних дій органів державної влади за участі громадських організацій, у разі виявлення стихійних поселень представників ромської національної меншини.

Членам робочої групи,  також, запропоновано надати до МВС пропозиції до Плану роботи на наступний рік . «Я ще раз хочу підкреслити, що наша робота має бути націлена на конструктив  і все що ми плануємо – обов’язково має бути реалізовано», - зазначила наприкінці засідання Тетяна Ковальчук.

Нагадаємо, до робочої групи увійшли представники МВС, Нацполіції, Державної міграційної служби, Національної академії внутрішніх справ, Офісу Ради Європи в Україні, Міністерства соціальної політики, Міністерства юстиції, Міністерства культури, СБУ, КМДА, ромських громадських організацій.

Департамент комунікації МВС України

Фото: Андрій Новицький 

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ