Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

У МВС відбулася робоча зустріч голів громадських рад при держорганах влади (ФОТО)

16.11.2018 18:34

Сьогодні, 16 листопада, Міністерство внутрішніх справ стало майданчиком для проведення робочої зустрічі голів громадських рад при центральних органах виконавчої влади. Участь у засіданні, що пройшло за головування очільника Громради при МВС Володимира Мартиненка, взяли голови понад 20 громадських рад при ЦОВВ.

Як підкреслив Володимир Мартиненко, згідно з Постановою Уряду № 658 від 20 червня 2012 року, при Кабінеті Міністрів України має діяти Рада голів громадських рад при держорганах влади.

«Рада голів громадських рад повинна бути одним із інструментів діалогу між громадою і владою. Відповідно до урядової Постанови, така структура має функціонувати і приносити користь державі. Наша мета – працююча Постанова № 658 і Рада голів, що нарешті розпочне роботу», – зазначив голова Громради при МВС.

За його словами, сьогоднішня робоча зустріч голів громрад держорганів є поштовхом для реанімування діяльності Ради голів громадських рад. І вже досягнуто попередніх домовленостей щодо проведення у найближчому майбутньому на майданчику Кабміну першого засідання Ради за участі представників Секретаріату КМУ.

«Практика співпраці громади з держорганами через громадські ради є. У Міністерства внутрішніх справ, як повідомляють працівники Секретаріату КМУ, найефективніший механізм співпраці у всій країні. Але, будьмо відвертими, при багатьох відомствах таких консультативно-дорадчих органів немає, тоді як питань у громадськості до цих держорганів багато», – сказав Володимир Мартиненко, наголошуючи на важливості діяльності громадських рад.

Особливу увагу учасники зустрічі приділили діяльності робочої групи, створеної при Міністерстві юстиції, щодо опрацювання питання ефективності функціонування громадських рад, перегляду механізму їхнього формування та організації діяльності. Шляхом голосування робота цієї групи визнана незадовільною, а напрацьовані нею зміни – неприйнятними.

«Постанова КМУ № 658 визначає механізм координації діяльності громадських рад при держорганах влади. І, відповідно до неї, напрацювання змін до Постанови КМУ №996, є функцією Ради голів громадських рад. Створення будь-яких інших координаційних органів, як і пошук якихось інших механізмів взаємодії, коли вже є чітко прописаний у нормативних документах, недоречні», – наголосив Володимир Мартиненко.

Учасники робочої зустрічі ухвалили рішення після початку роботи Ради голів провести дослідження й аналіз постанови КМУ № 996 з метою її удосконалення, і розробити за необхідності проект щодо внесення змін до цього нормативного документа.

Департамент комунікації МВС України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ