A
A
A

У Києві через погіршення погодних умов та дорожньої обстановки поліція працює в посиленому режимі, - Олександр Фацевич

Також працює штаб з ліквідації надзвичайної ситуації на дорогах

У Києві та області спостерігається значне погіршення погодних умов, а відповідно і погіршення дорожньої обстановки. З початку снігопаду в столиці сталось більше 300 ДТП, серед них є ДТП з потерпілими. Про це розповів заступник голови Нацполіції– керівник патрульної поліції Олександр Фацевич.

«Більшість ДТП виникло через безвідповідальність водіїв, які не підготовили транспортні засоби до зимового періоду. Зараз працює штаб з ліквідації надзвичайної ситуації на дорогах при Державному агентстві автомобільних доріг. Там працюють в тому числі працівники поліції, фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій та комунальники», - сказав Олександр Фацевич.

«Ситуація на дорогах контрольована, Національна поліція працює в посиленому режимі. Ми зробимо все, щоб кожен водій доїхав до дому без подій», - додав Олександр Фацевич.

За даними Укргідрометцентру, вдень 14 листопада та вночі 15 листопада у Житомирській, Вінницькій, Київській, Чернігівській, Черкаській та Кіровоградській областях сніг з дощем (тимчасове утворення снігового покриву висотою 3-6 см), місцями налипання мокрого снігу, ожеледь; на дорогах ожеледиця. 

Департамент комунікації МВС України