Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Держприкордонслужба України та берегова охорона Туреччини укріплюють відносин в інтересах обох країн (ФОТО, ВІДЕО)

05.11.2018 16:44

Питання двостороннього співробітництва між Державною прикордонною службою України та Турецькою береговою охороною обговорили сьогодні Петро Цигикал і Ахмет Кендір.

Зокрема керівники відомств проаналізували стан взаємодії у сфері морської охорони в басейні Чорного моря і домовились скоординовано нести службу в своїх морських просторах, проводити пошуково-рятувальні навчання та відновити двосторонні дружні візити кораблів. Крім того, cторони підтримали пропозицію щодо проведення одночасної операції з громадської безпеки на морі.

«Ми зацікавлені в подальшому розвитку співпраці. При цьому приємно відзначити, що взаємні стажування наших людей передбачені і на наступний рік, що сприятиме обміну досвідом та підтриманню високого рівня взаємодії наших відомств», - відмітив голова Держприкордонслужби.

Петро Цигикал додав, що «завдяки співпраці з колегами із чорноморських країн, зарубіжними партнерами та міжнародними організаціями нам вдається ефективно протистояти транскордонній злочинності».

Також, у рамках подальших кроків спільної взаємодії, йшлося про нарощення зусиль відомств в розвитку відстеження надводної обстановки і модернізації постів технічного спостереження. Ще одним напрямком співпраці обговорювався розвиток мобільних підрозділів для дій на воді і водолазної підготовки.

Окремо Петро Цигикал подякував турецькій стороні «за державну позицію щодо невизнання анексії Росією Кримського півострова та підтримку територіальної цілісності і суверенітету України».

«Відмічаємо активні розвідувальні та провокаційні дії окупантів, які перетворили півострів на потужну військову базу», - сказав він, при цьому додав про грубі порушення Росією норм морського права.

Наприкінці заходу Петро Цигикал і Ахмет Кендір підписали протокол зустрічі двостороннього співробітництва між відомствами.

Наголосимо, що під час перебування в Україні делегація Туреччини разом із керівництвом Держприкордонслужби України та представниками Румунії, Грузії і Республіки Болгарія візьмуть участь у 19-тій зустрічі керівників прикордонних та берегових охорон прибережних країн Чорноморського регіону, що пройде в Одесі 7-8 листопада.

Форум Чорноморського прикордонного співробітництва присвячений питанням взаємодії відомств прикордонної та берегової охорони прибережних країн, де будуть розглядатися сучасні та прогнозовані виклики і загрози безпеці в Чорноморському регіоні.

Прес-служба ДПСУ 

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ