Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Заступник Голови Держприкордонслужби перевірив готовність прикордонників в районі проведення операції Об’єднаних сил (ФОТО)

01.11.2018 11:32

Під час робочої поїздки в район проведення операції Об’єднаних сил заступник голови Держприкордонслужби України Олег Бляшенко побував у підрозділах Донецько-Луганського регіонального управління.

Він перевірив їх готовність до виконання завдань та стан забезпечення персоналу за всіма напрямками, особливо в зимовий період.

Перш за все заступник керівника відомства побував у Маріуполі, де заслухав доповідь керівництва загону морської охорони та Донецького прикордонного загону щодо обстановки в акваторії та на узбережжі Азовського моря. Також Олег Бляшенко проінспектував порядок використання технічних засобів спостереження за надводною обстановкою, спеціального обладнання для тактичного дайвінгу та якість проведених робіт з ремонту та модернізації корабля морської охорони «Донбас». Він визначив завдання по удосконаленню матеріально-технічного забезпечення корабельно-катерного складу, підрозділів спеціальних дій на воді та підрозділів охорони державного кордону на узбережжі Азова.

Крім того, заступник голови Держприкордонслужби перевірив місця постійної дислокації підрозділів, які неодноразово піддавались обстрілам з боку російсько-окупаційних військ. Він відзначив, що проведені відновлювальні роботи дозволяють подальше належне виконання завдань та акцентував чергові кроки з всебічного забезпечення підрозділів регіонального управління.

Окрім цього, враховуючи, що ситуація поблизу діючих дорожніх коридорів на лінії розмежування в межах Донецької і Луганської областей має тенденції до загострення, Олег Бляшенко звернув особливу увагу на контрольні пункти в’їзду-виїзду. Адже прикордонники Донецько-Луганського регіонального управління не лише здійснюють контрольно-перевірочні заходи, а й забезпечують особисту безпеку цивільних осіб. Заступник голови служби перевірив як використовується наявне озброєння і техніка та як в інженерно-фортифікаційному відношенні облаштовані місця несення служби змінами прикордонних нарядів і особливо оцінив обладнання укриттів для захисту життя мирних громадян під час їх перебування в контрольних пунктах.

Не оминув заступник керівника відомства й можливості зустрітись з персоналом, підтримати бойовий настрій прикордонників на передовій боротьбі з російським агресором. У ході зустрічі Олег Бляшенко подякував військовослужбовцям та працівникам Держприкордонслужби, які мужньо та віддано служать Україні в складі Об’єднаних сил. Від імені Голови Держприкордонслужби України він вручив персоналу відомчі нагороди і відзнаки Президента України.

Прес-служба ДПСУ

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ