Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Арсен Аваков і міністр внутрішніх справ Сінгапуру домовилися про співпрацю підрозділів кіберполіції (ФОТО)

29.10.2018 11:48

В ході офіційної зустрічі сторони обговорили гібридні загрози і домовилися про співпрацю підрозділів кіберполіції.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і міністр внутрішніх справ Сінгапуру К. Шанмугам під час офіційної зустрічі 29 жовтня в Сінгапурі обговорили гібридні загрози в сучасному світі і домовилися про співпрацю підрозділів кіберполіції.

«Ми живемо в світі гібридних загроз. Тенденція щодо розвитку кіберзлочинів, кіберзагроз в нашій країні, також як і у вас, зростає. Ми різко підсилюємо компоненту з метою протидії цій категорії злочинів. І ми дуже зацікавлені в партнерстві у всіх його проявах», - сказав Арсен Аваков.

Арсен Аваков підкреслив, що Україна і Сінгапур знаходяться в схожих ситуаціях – мають великого сусіда із схожим культурним і мовним контекстом: «Але вас не атакують так, як Україну. На жаль, за 5 років ми отримали величезний досвід протидії кібератакам в тому числі. І це дуже правильно, що ви ретельно готуєтеся до можливих загроз, починаючи від фішингових атак і закінчуючи розповсюдженням фейк ньюз і втручанням в роботу держустанов».

У свою чергу голова Нацполіціі Сергій Князєв підкреслив, що одним з головних елементів у протидії гібриднії війні виступає кіберполіція: «Це відносно недавно створений підрозділ показує відмінні результати роботи. У кіберполііціі працюють добре підготовлені люди, які володіють найсучаснішим інструментарієм і готові протистояти будь-якій хакерській атаці».

Начальник Департаменту кіберполіції Національної поліції України Сергій Демедюк презентував роботу підрозділу.

За його словами, на сьогодні українська кіберполіція плідно співпрацює з багатьма міжнародними органами та організаціями як державного, так і приватного сектору. Завдяки роботі в режимі «реального часу» спеціалістам вдається вчасно реагувати на існуючі кіберзагрози.

«На сьогоднішній день ми маємо ефективні інструменти взаємодії між підрозділами, які спеціалізуються на кібербезпеці. Завдяки такій співпраці нам вже вдалося провести більше сотні міжнародних спецоперацій, за результатами яких було затримано більше 30 хакерів міжнародного рівня», – зазначив Сергій Демедюк.

Він також додав, що завдяки інформації, отриманої від австралійських колег, у липні 2018 року працівники кіберполіції затримали осіб, які створювали та розповсюджували у мережі фото та відео порнографічного змісту за участі дітей. Крім того, на даний час працівники української кіберполіції входять до міжнародної слідчої групи з розслідування кібератаки «NotPetya».

В ході зустрічі сторони оприлюднили спільну заяву про поглиблену співпрацю в сфері безпеки і домовилися вивчити можливості подальшого розвитку взаємодії, співпраці та обміну досвідом в сфері забезпечення національної безпеки з метою боротьби з тероризмом, транснаціональною організованою злочинністю, кіберзлочинами, торгівлею людьми.

Департамент комунікації МВС України 

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ