Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Нацгвардія розширить співпрацю з військами карабінерів Італії, жандармерією Туреччини та Румунії (ФОТО)

26.10.2018 09:14

Крім того, були проведені переговори про започаткування співробітництва між Національною гвардією України та Королівською гвардією Нідерландів, Національною Республіканською гвардією Португалії та Національною гвардією Кувейту.

Національна гвардія України розширить співпрацю з підготовки підрозділів спеціального призначення, підрозділів охорони громадського порядку та гірсько-патрульних підрозділів. Про це розповів командувач Національної гвардії України генерал-полковник Юрій Аллеров під час виступу на саміті Вищої ради Директорів та Командувачів Міжнародної асоціації сил жандармерії та поліції у статусі військової установи FIEP, який проходить у турецькому місті Анталії.

«Глобальні міжнародні процеси зумовлюють необхідність розширювати кордони співробітництва. І саме FIEP є зручною платформою розвитку співробітництва та обміну досвідом між спорідненими структурами. В основі цієї співпраці є вироблення рекомендацій, дієвих підходів та практик для вчасного та ефективного реагування на сучасні виклики та загрози не тільки національній безпеці в кожній окремій країні, але й задля зміцнення архітектури безпеки та стабільності у світу», - сказав він.

Зокрема, він домовився з командувачами жандармерії Туреччини, Військ Карабінерів Італії та жандармерії Румунії про розширення співпраці щодо підготовки підрозділів спеціального призначення, підрозділів охорони громадського порядку, гірсько-патрульних підрозділів, співпраці між навчальними закладами та центрами. Крім того, було проведено переговори про започаткування співробітництва між Національною гвардією України та Королівською гвардією Нідерландів, Національною Республіканською гвардією Португалії та Національною гвардією Кувейту.

FIEP – це Міжнародна асоціація сил жандармерії та поліції в статусі військової установи. У даний час до FIEP входять сили жандармерії та поліції в статусі військової установи Франції, Італії, Іспанії, Португалії, Туреччини, Нідерландів, Марокко, Румунії, Йорданії, Тунісу, Палестини та України. Також деякі правоохоронні формування Аргентини, Чилі, Катару та Бразилії, які не відповідають географічним вимогам, є асоційованими членами. Національна жандармерія Джибуті має тимчасовий статус спостерігача.

Національна гвардія України статус повноправного члена Міжнародної асоціації сил жандармерії та поліції в статусі військової установи (FIEP) отримала у жовтні 2017 року.

Що дає членство в Асоціації?

- посилену підтримку іноземних партнерів в процесі реформування Національної гвардії України та приведення її діяльності до норм та стандартів аналогічних правоохоронних формувань країн-членів Асоціації;

- дозволяє активізувати співробітництво з колегами по всьому світові, розвивати та зміцнювати міжнародні зв’язки з країнами-членами та партнерами Асоціації FIEP;

- надає розширені можливості обміну досвідом в галузях, що становлять спільний інтерес для структур-членів Асоціації, а також участі у заходах для обговорення спільних викликів та загроз національній та міжнародній безпеці;

- можливість іншим членам FIEP отримати досвід НГУ щодо виконання службово-бойових завдань в кризовий період, зокрема з питань врегулювання внутрішніх конфліктів та реагування на загрози (у тому числі «гібридні»);

- можливість впроваджувати інновації та нові технології у сферу забезпечення безпеки.

Прес-служба НГУ 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ