A
A
A

Арсен Аваков зустрівся з заступником Держсекретаря з міжнародних питань щодо правоохоронної діяльності Держдепу США (ФОТО)

Сьогодні, 19 жовтня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зустрівся з заступником Держсекретаря з міжнародних питань щодо правоохоронної діяльності Держдепу США Кірстен Медісон.

«США – надійний партнер МВС на шляху розвитку правоохоронної системи. Ми плідно співпрацюємо по всіх напрямках нашої роботи. Національна гвардія проводить спільні навчання з гвардією штату Каліфорнія, зокрема в питаннях протидії радіо хімічній та ядерній загрозам. Американські експерти допомагають у підготовці патрульних поліцейських та спецпризначенців КОРД», - поінформував Арсен Аваков.

Сторони обговорили можливості залучення американських колег до нових спільних проектів.

«Нам цікавий досвід США у боротьбі з корупцією та економічною злочинністю, питанні впровадження політики рівних можливостей в правоохоронних органах. А також у напрямку протидії незаконному обігу наркотиків», - додав міністр внутрішніх справ.

Заступник Держсекретаря з міжнародних питань щодо правоохоронної діяльності Держдепу США Кірстен Медісон відзначила успішних хід реформування системи органів внутрішніх справ та запевнила у підтримці з боку Америки.

Департамент комунікації МВС України