A
A
A

Правоохоронці заступили на охорону правопорядку у Києві (ФОТО)

Сьогодні, 14 жовтня, у Головному управлінні Національної поліції у місті Києві відбувся інструктаж із правоохоронцями, які приступили до виконання службових обов’язків.

"З нагоди Дня захисника України та у зв’язку з початком процесу надання автокефалії Православній церкві України співробітники поліції та військовослужбовці Національної гвардії значно посилять заходи безпеки. Зокрема, сьогодні на охорону громадського порядку у столиці заступають близько 6200 правоохоронців, з них - 3500 бійців Нацгвардії", - сказав перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

Він додав, що головне завдання – не допустити провокацій на порушень, щоби всі заплановані у столиці заходи пройшли спокійно.

Під час проведення масових заходів у центральній частині столиці поліцейські працюватимуть у посиленому режимі. Зокрема поліція посилила патрулювання у місцях проведення акцій, на зупинках громадського транспорту та на станціях метрополітену. 

У столичній поліції розгорнуто роботу ситуаційного центру, до складу якого входять представники всіх служб для реагування на зміни в оперативній обстановці та координації дій між усіма підрозділами.

Закликаємо організаторів та учасників заходів дотримуватися норм чинного законодавства, аби всі святкування відбулися без порушень правопорядку.

Департамент комунікації МВС України

за матеріалами Відділу комунікації Головного управління Нацполіції в місті Київ