A
A
A

Через вибухи на 6-му арсеналі ЗСУ на кордоні посилені заходи безпеки

Як вже відомо, в районі населеного пункту Ічня Чернігівської області стався вибух на технічній території 6-го арсеналу Збройних Сил України.

 

В свою чергу Державна прикордонна служба України створила ситуаційні групи, які тісно взаємодіють з усіма відповідними відомствами та органами місцевої влади. В готовність до дій приведені резерви відомства, в тому числі техніка, що може бути задіяна у разі необхідності.

На державному кордоні посилені заходи безпеки. Збільшено склад змін прикордонних нарядів в пунктах пропуску на даному напрямку, при цьому задіяні кінологи зі службовими собаками натренованими на пошук зброї та  боєприпасів. Ретельно здійснюється оглядова робота у відношенні транспортних засобів, що слідують через державний кордон. Також збільшено кількість прикордонних нарядів на «зеленій» ділянці кордону.

Нагадаємо, інформація про вибухи та пожежу на території 6-го арсеналу Збройних Сил України надійшла близько 4:00 ранку 9 жовтня. На даний момент триває евакуація населення з зони можливого ураження. Евакуйовано 12 тисяч 300 осіб, залучено 35 автобусів.

Працівниками Нацполіції здійснюється патрулювання населених пунктів. Взято під охорону об'єкти критичної інфраструктури.

Прес-служба ДПСУ