A
A
A

Арсен Аваков: Українські пілоти вже проходять навчання у Центрі підготовки «Airbus» (ФОТО)

Про це міністр внутрішніх справ заявив сьогодні, 4 жовтня, під час робочого візиту до Франції.

Очільник МВС Арсен Аваков, заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров і голова ДСНС Микола Чечоткін відвідали спеціальний Центр підготовки пілотів «Airbus», де поспілкувалися з українськими пілотами.

«Зараз в цьому центрі проходять навчання вісім пілотів  - представники системи МВС. Це військовослужбовці НГУ та пілоти ДСНС. Наразі вони опановують теоретичний курс, відточують майстерність у симуляційному центрі та пройдуть курс практичних польотів. Ці пілоти стануть основою центру технічного обслуговування авіаційної системи МВС, який буде в Україні», ‑ наголосив Арсен Аваков.

Голова ДСНС Микола Чечоткін заявив, що придбання вертольотів Н225 розширить авіаційну складову рятувальників.

«Зараз у Франції проходять підготовку наші пілоти. Два з них вже мають досвід роботи з гелікоптером Н145, зараз вони вчаться пілотувати Н225. А в кінці жовтня ми направляємо ще персонал, який буде вивчати технічні можливості цих вертольотів та займатися технічним обслуговуванням таких гелікоптерів. Навчання наших спеціалістів проходить в рамках контракту», ‑ сказав Микола Чечоткін.

Українські пілоти, які навчаються у Франції, порівняли роботу Мі-8 і Н225 Airbus. За їхніми словами, Н225 допомагає екіпажу під час польоту по приборам, або під час рятувальних ситуацій. А також дає змогу підвищити ефективність виконання завдань за рахунок сучасного обладнання.

Нагадаємо, триває робочий візит міністра внутрішніх справ Арсена Авакова до Франції. Очільник МВС вже відвідав завод «Airbus Helicopters», де виконуватиметься замовлення України на виготовлення та постачання 55 вертольотів різних класів для потреб ДСНС, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Національної поліції.

Департамент комунікації МВС України

Фото Юлії Бабич