Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Сервісний центр МВС нового зразка презентували у Нововолинську (ФОТО)

19.09.2018 16:05

У Нововолинську офіційно презентували сервісний центр МВС нового зразка. Колишнє МРЕВ перетворилося на інноваційний центр формату Open Space, де громадянам у приміщенні без перегородок надають послуги з реєстрації авто, видачі та заміни посвідчення водія, видачі довідок про несудимість.

«Це вже другий сервісний центр МВС нового зразка в регіоні. Ми раді, що в результаті реформування маємо позитивні відгуки від населення. Якість і доступність послуг-пріоритети Стратегії розвитку системи МВС до 2020 року. Відповідно до цього ми не зупинятимемося на досягнутому та рухатимемося далі» ‑ зазначив начальник Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області Олександр Малашко.

Сервісний центр МВС у Нововолинську запрацював офіційно ще 29 серпня. По сьогодні, 19 вересня, було надано 716 послуг з видачі посвідчень водія, реєстрації транспортних засобів та ін.

Центр обладнаний електронною чергою, сучасною інформаційною системою та планшетом для оцінки якості обслуговування. Працює банківська установа безпосередньо в приміщенні сервісного центру МВС, передбачений дитячий куточок для найменших відвідувачів та зона буккросингу. На території функціонує зарядна станція для  електромобілів. На дворі для відвідувачів встановлені лави із сонячними батареями та виходами для підзарядки телефонів.

Центр є показовим приміщенням інклюзивності державної структури -  тут передбачені усі необхідні умови отримання послуг для людей з обмеженими можливостями:   кнопка виклику адміністратора, зручні заїзди, паркувальні місця та інші зручності.

Новий сервісний центр МВС у Луцьку працюватиме за адресою: м. Нововолинськ, вул. Сокальська, 1а.  Громадян тут обслуговуватимуть без обідніх перерв з вівторка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 та у суботу з 9:00 до 16:45. Понеділок та неділя – вихідні дні.

Разом з цим Сервісний центр МВС Нововолинська став другим містом України після Києва, де розпочалася акція «Здай заглушку – обери життя». Вона має на меті нагадати про необхідність постійного використання ременів безпеки.

Пристібання є загальноприйнятою нормою для всіх європейських країн, але лише 15% водіїв в Україні користуються ременями безпеки. Такі результати показало дослідження «Рівень користування ременями безпеки серед водіїв в Україні», проведене навесні 2017 року громадськими організаціями в рамках Кампанії «За безпечні дороги».

Правила дорожнього руху зобов'язують бути пристібнутими, це просте правило, яке має базуватися, в першу чергу, на самосвідомості збереження себе та оточуючих.

Сервісні центри МВС відкриті для комунікації з громадянами:

отримати консультації щодо послуг можна за телефоном (044) 290-18-99 та  (0332) 77-19-74 або запитати на офіційній сторінці Facebook Головного сервісного центру МВС і Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області. Прочитати доступно викладену інформацію можна на сайті hsc.gov.ua та vol.hsc.gov.ua.

Регіональний сервісний центр МВС у Волинській області

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ