Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Петро Цигикал: На Закарпатті має запрацювати система охорони кордону, яка б дозволила збільшити фізичну присутність прикордонників (ФОТО)

12.09.2018 11:30

Голова Державної прикордонної служби України в рамках робочої поїздки у підрозділи Західного регіонального управління прибув на Закарпаття.

Перш за все очільник служби зустрівся з військовослужбовцями та персоналом Чопського прикордонного загону. Петро Цигикал поцікавився станом готовності цього підрозділу до виконання поставлених завдань з охорони державного кордону. Окремо Голова Держприкордонслужби спинився на питаннях  забезпеченості бійців підрозділу, їх бойової готовності, навчальної матеріально-технічної бази, умовами проживання новоприбулих бійців тощо. 

Також під час свого перебування Петро Цигикал обговорив головні нагальні питання, зокрема стан протидії контрабандній діяльності та запобігання нелегальній міграції в даному регіоні.

Говорив Голова служби і про нарощення ефективності системи охорони кордону. Петро Цигикал відмітив про створення такої системи, яка б дозволила збільшити фізичну присутність прикордонників на кордоні, аби посилити боротьбу з організованою злочинністю, в тому числі з незаконним переміщенням контрабандних тютюнових виробів та протидії нелегальній міграції.

На зустрічі йшлося і про методи ущільнення державного кордону в тому числі мобільними місцями тривалого несення служби, які можуть використовуватися на віддалених ділянках державного кордону і в найкоротші терміни посилювати будь-які напрямки.

Крім того, Голова служби під час свого візиту нагородив кращих військовослужбовців загону, які проявили мужність та самовідданість під час виконання своїх обов’язків із захисту територіальної цілісності України.

Нагадаємо, учора Голова Держприкордонслужби розпочав роботу з перевірки підрозділів Західного регіонального управління. Зокрема він побував в регіональному управлінні у Львові, де провів службову нараду, на якій наголосив на необхідності вивчення стану готовності органів та підрозділів Західного регіонального управління до виконання завдань за призначенням.

Прес-служба ДПСУ

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ