Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Сергій Князєв: У 2018 році Нацполіція припинила діяльність 198 організованих злочинних груп (ФОТО)

07.09.2018 11:37

Це у півтора рази більше, ніж у минулому році. Про це Голова Національної поліції України повідомив сьогодні, 7 вересня, під час розширеної відомчої наради. На ній йшлося про основні результати роботи поліції з протидії злочинності. Участь у нараді взяли державний секретар МВС Олексій Тахтай, керівництво центрального апарату НПУ та територіальних підрозділів. 

Сергій Князєв зазначив, що упродовж цього року поліція забезпечила належний рівень роботи з розкриття більшості правопорушень.

«Характерний приклад – крадіжки – злочини, які становлять половину від усіх кримінальних правопорушень. При зменшенні кількості вчинених (злочинів) – не допущено послаблення наступальності роботи з їх розкриття.  Крім цього, посилено ефективність роботи з розкриття умисних убивств, тяжких тілесних ушкоджень всіх видів та ДТП зі смертельними наслідками», – повідомив глава Нацполіції.

Він також підкреслив, що у 2018 році поліцейські суттєво посилили протидію організованим формам злочинності. Відтак правоохоронцями припинено діяльність 198 організованих злочинних груп. Це у півтора рази більше, аніж у минулому році.

Очільник відомства також наголосив на окремих якісних зрушеннях за напрямком протидії наркозлочинності. Зокрема, йдеться про документування кваліфікованих злочинів – фактів збуту наркотиків, легалізації отриманих коштів тощо. 

«Кількість розкритих збутів збільшилась у півтора рази, розслідуваних – в 1,8 рази. Дещо зменшився вал викритих наркозлочинів, але для нас якість задокументованих кримінальних правопорушень набагато важливіша за кількість притягнутих до відповідальності хворих на наркоманію осіб», – наголосив Сергій Князєв.

 Він додав, що також з початку року задокументовано 96 фактів використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотиків. Це фактично в чотири рази перевищує відповідні результати у 2017 році. 

Водночас Голова Нацполіції відзначив роботу поліцейських у протидії у сфері злочинам у сфері економіки, зокрема – з корупційною складовою. Так, правоохоронці викрили та задокументували на майже третину більше таких правопорушень, аніж у минулому році – близько 11 тисяч (8,4 тисячі – у 2017).

Глава відомства зауважив, що також зросла якісна складова в роботі за напрямком протидії торгівлі людьми. 

«Позитивна динаміка розслідування злочинів цієї категорії перевищила 40%.  Така робота дозволила Україні вийти з зони критики відповідних міжнародних організацій», - зазначив Сергій Князєв. 

 Водночас він наголосив на посиленні роботи поліції у сфері протидії незаконному обігові зброї, попередження та розкриття розбійних нападів. 

Окремо глава відомства акцентував увагу поліцейських на забезпеченні безпеки учасників дорожнього руху.

«Насамперед, аби попередити такі резонансні ДТП за участі пасажирського транспорту, які сколихнули нашу державу влітку. Наголошую на забезпеченні достатньої кількості автопатрулів на дорогах країни. Окремо на моєму контролі – стан розкриття ДТП зі смертельними наслідками. Моя вимога залишається незмінною – кожний винуватець ДТП повинен відповідати за свій вчинок», – підкреслив Сергій Князєв.

Нагадаємо, керівництво МВС та Нацполіції відзначило поліцейських за сумлінне виконання службових обов’язків.

Департамент комунікації 
Національної поліції України 

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ