Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

На Одещині завершилося профілактичне відпрацювання регіону (ФОТО)

01.09.2018 13:21

Під час відпрацювання Одеської області правоохоронці досягли позитивних результатів, однак є і проблемні питання – як внутрішні, так і об’єктивні. Окрему увагу учасники наради звернули на проблему взаємодії із судами. Про це сьогодні, 1 вересня, йшлося на підсумковій нараді в Одесі під головуванням першого заступника Голови Національної поліції України В’ячеслава Аброськіна.

Серед позитивних тенденцій у роботі поліції зафіксовано зменшення кількості скоєних майнових злочинів. Так, у порівнянні з відповідним періодом минулого року зменшилась кількість крадіжок (з 2,7 тис. до 2 тис.), пограбувань (з 254 до 165), розбійних нападів (з 31 до 17) та незаконних заволодінь транспортними засобами (зі 109 до 64).

За гарячими слідами упродовж перших годин з моменту реєстрації події  розкрито 952 злочини.

З незаконного обігу вилучено 15 пістолетів, 5 гвинтівок, 4 автомати, 1655 патронів та майже п’ять кілограмів вибухових речовин. Крім цього, з незаконного обігу вилучено більше 2 тисяч кг наркотичних речовин.

За результатами відпрацювання місць реалізації незаконно здобутого майна відкрито 57 кримінальних проваджень. В рамках їх розслідування вилучено 20 викрадених об’єктів, серед них – 2 транспортні засоби.

Також за час відпрацювання поліцейськими задокументовано діяльність організованої злочинної групи та виявлено три злочини, пов’язані з торгівлею людьми.

Окремо В’ячеслав Аброськін відзначив розкриття гучних резонансних злочинів, які сколихнули громадськість регіону: «Дякую поліцейським Одещини за розкриття замаху на життя журналіста та громадського активіста, затримання кілера  з Придністров’я, який прибув до Одеси із замовленням на вбивство,  розбійника, який протягом трьох років переховувався від слідства та у якого під час затримання вилучено вогнепальну зброю, затримання озброєного «кримінального авторитета», арешт зловмисника, який налагодив канал реалізації вогнепальної зброї через мережу Інтернет, а також вилучення арсеналу зброї у «чорного археолога».  Завдяки вашому професіоналізму регіон стає безпечнішим», - звернувся він до присутніх.

Підбиваючи підсумки, В’ячеслав Аброськін також відзначив посилення  профілактичної складової у роботі одеських поліцейських. Разом з тим, розглядаючи позитивні напрацювання правоохоронців Одещини, він визначив і деякі проблемні питання у їхній діяльності.

Зокрема, за низькі показники у роботі перший заступник Голови Національної поліції України ініціював проведення службової перевірки діяльності одного з керівників територіальних підрозділів з метою надання оцінки його роботи та визначення доцільності подальшого його перебування в посаді. 

В ході наради учасники озвучили як внутрішні проблеми, вирішення яких спрямовує та координує керівництво Нацполіції, так і зовнішні, які заважають ефективній роботі поліцейських. Однією з найсерйозніших зовнішніх проблем доповідачі назвали відсутність упродовж тривалого часу суддів у деяких районних судах області. Такий стан справ серйозно ускладнює роботу правоохоронців у протидії злочинності та досудовому розслідуванні кримінальних правопорушень.

В’ячеслав Аброськін наголосив на відповідальному ставленні поліцейських до організації та проведення подібних профілактичних заходів.

«Я хочу, щоб ви ставилися до таких відпрацювань дуже відповідально. Ми не можемо проявляти слабкість. Тому що як тільки руки опускаєте ви, їх піднімає злочинність», – підсумував перший заступник Голови Нацполіції.

Відділ комунікації поліції в Одеській області

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ