A
A
A

Поліція Києва заступила на охорону правопорядку під час урочистостей з нагоди Дня Незалежності України (ФОТО, ВІДЕО)

У столиці несуть службу 6 тисяч правоохоронців, які забезпечуватимуть правопорядок із самого ранку і до завершення всіх святкових заходів.

Як повідомив начальник Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрій Крищенко, під час святкових заходів у місті упродовж всього дня загалом порядок охоронятимуть 6 тисяч працівників поліції разом із Національною гвардією України та Державною службою з надзвичайних ситуацій. Крім того, налагоджена тісна співпраця зі Службою безпеки України.

«Ми будемо забезпечувати правопорядок під час святкового параду, проведення всіх масових заходів, концерту, футбольного матчу. Поліція готова працювати, щоб свято пройшло спокійно і без ексцесів»

Поліція працює із п’ятої ранку. Вибухотехніки та кінологи перевірили локації, де будуть проходити акції. 

«Дякуємо, що кияни та гості столиці із розумінням ставляться до поверхневих перевірок, у тому числі на фільтраційних центрах на вході до місць проведення заходів. Адже це робиться задля безпеки, оскільки у державі залишається терористична загроза. Поліція працює, щоб свято пройшло спокійно, без порушень правопорядку, щоб ніщо не заважало громадянам відзначати День Незалежності України», - наголосив Андрій Крищенко. 

Відділ комунікації поліції Києва