A
A
A

Вадим Троян: Наступним етапом облаштування українсько-російського кордону стане Сумська ділянка (ФОТО)

Облаштування Харківської ділянки завершиться до кінця року. Про це заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян повідомив під час робочого візиту до Східного регіонального управління Державної прикордонної служби.

Заступник міністра внутрішніх справ перевірив хід робіт по інженерному облаштуванню кордону, відвідав новостворену прикордонну комендатуру швидкого реагування та нову будівлю управління прикордонного загону. 

«Інженерно-технічне облаштування державного кордону триває не зважаючи ні на що. Кордон з Росією буде облаштовано, не дивлячись на всі протистояння проросійських сил», - наголосив він.

Вадим Троян зазначив, що облаштування Харківської ділянки кордону завершиться вже цього року.

«В Харківській області протяжність кордону 270 кілометрів. 220 ми вже облаштували.  Цього року всі роботи будуть завершені. Наступним етапом облаштування українсько-російського кордону стане Сумська ділянка. Наразі цей процес почався у координації з місцевими органами влади», - додав він.

Заступник глави МВС також відвідав Харківську окрему авіаційну ескадрилью. Він відвідав приміщення, де розташовується військова частина, екіпіровку льотного складу та зразки авіаційної техніки, що використовується в охороні кордону. 

Департамент комунікації МВС України