A
A
A

Тетяна Ковальчук: Відтепер викликати поліцейських можна буде через додаток «My Pol» (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 20 червня, в Чернівецькій області запрацював ситуаційний центр Національної поліції. Він вже обладнаний плазмовими панелями, на які виводиться інформація із 165 камер спостереження, що розміщені по всій області.

Також в області запрацює мобільний додаток для комунікації органів поліції та свідомих громадян. Чернівчани зможуть користуватися мобільним додатком «My Pol», який дозволяє: робити швидкий виклик патрульної поліції завдяки функції «SOS»; оцінювати роботу поліцейських за номером жетону;  знаходити найближчі відділення поліції та медичної допомоги;  отримувати актуальні новини поліції.

Під час надзвичайної ситуації людина повинна натиснути лише одну кнопку і поліцейські в ситуаційному центрі отримують дані про характер загрози та місце перебування потерпілого.

На місце події негайно виїжджає наряд патрульних. Водночас працівники центру перевіряють інформацію про особу нападника, проводять поточний аналіз відеокамер, які розташовані в районі знаходження заявника.

Заступник міністра Тетяна Ковальчук заявила, що відкриття таких Ситуаційних центрів дасть можливість ефективніше реагувати на кримінальні прояви.

«МВС спільно з Нацполіцією розпочали процес запровадження в роботу поліції smart-технологій. Запровадження таких мобільних додатків – це вимога часу. Це не лише дозволить правоохоронцям оперативніше реагувати на загрози безпеці наших громадян, але стане підґрунтям для зростання довіри до правоохоронної системи», - наголосила Тетяна Ковальчук.

Новий додаток вже зараз можна завантажити в додатках «Google play», «App Store».

Департамент комунікації МВС України