Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Арсен Аваков: «Компанія Фірташа не повинна заблокувати приватизацію ОПЗ» (ВІДЕО)

18.05.2016 16:32

Про це сьогодні, 18 травня, повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час засідання Уряду, де були затверджені умови приватизації ОПЗ.
Він зазначив, що на сьогодні Одеський припортовий завод має заборгованість приблизно 200 млн доларів перед групою Ostchem Дмитра Фірташа. У той же самий час ця компанія має, за інформацією міністра, мільярдні борги перед державою за газ.
«Частина із цих боргів виплачена, частина – ні, частина – реструктуризована. Важливо, аби своїми вимогами вони не заблокували процес приватизації ОПЗ», – сказав міністр.

Відповідаючи на питання Арсена Авакова, Голова Фонду державного майна України (ФДМУ) Ігор Білоус зазначив, що наразі загроз для зриву конкурсу немає. Він також наголосив, що, попри побоювання суспільства щодо участі російських компаній у конкурсі, ані вони, ані офшорні компанії не будуть допущені до участі у ньому.

«Нехай Росія у Магадані приватизує», – прокоментував це рішення глава МВС.
Нагадаємо, що раніше МВС почало розслідування двох справ щодо компаній Дмитра Фірташа. Одна з них стосується несплати групою Ostchem 5,7 млрд гривень НАК «Нафтогаз» за поставлений газ, друга – програшу Україною у Стокгольмському суді справи про 11 млрд. кубометрів газу. Також у червні, 2015 року було відкрито кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем співробітників НАК  «Нафтогаз Україна» через імовірну змову посадових осіб минулого керівництва НАК «Нафтогаз» з керівниками і власниками «Росукренерго» і «Group DF», «Centragas Holding AG», які володіють 50% акцій «Росукренерго», співвласником якої є російський  «Газпром».

 

 
Департамент комунікації МВС України

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ