Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Арсен Аваков: Кожен поліцейський, надзвичайник і прикордонник зобов'язаний вміти надавати домедичну допомогу (ФОТО, ВІДЕО)

31.03.2018 13:40

Міністр внутрішніх справ заявив сьогодні, 31 березня, що кожен спеціаліст системи МВС зобов'язаний вміти надавати першу домедичну допомогу. Тому в Україні й розпочав роботу навчально-тренувальний центр підготовки парамедиків на базі Національної академії внутрішніх справ.

«Сьогодні ми робимо дуже важливу справу. Ми говоримо про парамедиків, але бачимо, що в строю стоять і поліцейські, і офіцери ДСНС. Кожен із них мусить вміти надавати медичну допомогу, навіть не маючи медичної освіти», – сказав Арсен Аваков.

Глава МВС повідомив, що сьогодні дипломи про успішне завершення курсу домедичної допомоги отримали 75 офіцерів, але це тільки початок.

«На цьому ми не зупиняємось. Наступні в черзі на навчання – прикордонники», – зазначив Арсен Аваков.

Міністр внутрішніх справ висловив вдячність усім партнерам за сприяння. І зазначив, що відкриття центру стало можливим завдяки допомозі НАТО.

Своєю чергою Голова Представництва НАТО в Україні Александер Вінніков наголосив, що Україна є постійним партнером НАТО, і відкриття цього центру – ще одне підтвердження того, що міжнародна спільнота підтримує нашу державу.

«Відкриття цього центру – результат багаторічної роботи, фундамент якої був закладений у рамках програми НАТО «Наука заради миру». З початком російської агресії Україна стала активним учасником цієї програми. Ми дуже пишаємось тим, що можемо підтримати цю програму», – сказав Александер Вінніков.

Надзвичайний і Повноважний Посол Румунії в Україні Крістіан-Леон Цуркану зазначив, що Україна на шляху гарних реформ та перетворень.

«Я маю честь бути присутнім на випуску перших парамедиків. Це не просто відкриття центру підготовки парамедиків та випуск перших спеціалістів – це найвищий прояв підтримки України на міжнародній арені», – сказав Крістіан-Леон Цуркану.

Народний депутат Ольга Богомолець висловила переконання, що це лише початок створення в нашій державі потужного інституту парамедиків.

«Я сподіваюся,що скоро у нас буде дуже багато таких центрів. І ще більше спеціалістів, які зможуть надати допомогу до приїзду «швидкої». Саме це дозволить нам врятувати життя кожної людини», – сказала Ольга Богомолець.

Варто зазначити, що створення навчально-тренувального центру домедичної допомоги в Україні тривало два роки. Програмою НАТО було частково виділене обладнання для забезпечення стаціонарного та мобільного навчально-тренувального центру. Крім того, на базі SMURD Fundation у Румунії спеціальну підготовку за стандартами НАТО пройшли 14 українських спеціалістів, які наразі й навчають наших офіцерів.

У період з грудня 2017 року по березень 2018 року на базі відділення пройшли навчання за 48-годинною програмою, успішно склали іспит і отримали свідоцтво про підвищення кваліфікації з домедичної допомоги 486 слухачів.

 

Департамент комунікації МВС України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ