A
A
A

Озброєну злочинну групу наркоділків затримала поліція у передмісті Дніпра (ВІДЕО)

До складу групи входили восьмеро осіб: організатор, виробник та шестеро збувальників. Шляхом закладок та безпосередньо з рук в рук вони налагодили збут небезпечної психотропної речовини «метамфетамін» по всій Дніпропетровській області. Спецоперацію із затримання членів організованої злочинної групи провели працівники управління протидії наркозлочинності із залученням спецпідрозділу КОРД.

Більше року правоохоронці документували злочинну діяльність наркоділків. За цей час було проведено понад 60 слідчих дій, завдяки яким вдалося повністю викрити схему виготовлення та розповсюдження психотропної речовини «метамфетамін».

28 березня із залученням спецпідрозділу КОРД за місцями мешкання та в автомобілях членів групи правоохоронці провели 18 санкціонованих обшуків. В результаті було вилучено 100 г метамфетаміну, лабораторне обладнання для його виготовлення (колби, відводи, прекурсори, медичні шприци), мобільні телефони та банківські картки, за допомогою яких налагоджувався збут психотропу, а також різну валюту на загальну суму близько 100 тисяч гривень. Крім цього, за місцем проживання організатора поліцейські виявили пістолет Макарова з глушником та автомат Калашникова з набоями до них. Усі вилучені предмети направлені на експертизу.

Наразі всі восьмеро наркоділків затримані в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Сьогодні судом їм обиратиметься запобіжний захід.

Міра покарання для кожного учасника злочинної групи в залежності від їхньої ролі буде визначена в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області