A
A
A

Арсен Аваков провів зустріч з Послом Італійської Республіки в Україні (ФОТО)

Сьогодні, 20 березня, міністр внутрішніх справ України провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Італійської Республіки в Україні Давіде Ла Чечілія.

Сторони обговорили можливості розширення двосторонньої співпраці та протидію організованій злочинності.

«Ми розраховуємо на продовження конструктивної співпраці та активну підтримку Італією наших зусиль у реформуванні цивільного сектору безпеки нашої держави», – зазначив Арсен Аваков.

Глава МВС України наголосив, що Італія відіграє важливу роль у загальноєвропейській системі протидії організованій злочинності.

«Враховуючи сучасні виклики і загрози, ми повинні посилити двосторонній формат взаємодії, включаючи обмін оперативною інформацією», – сказав Арсен Аваков.

Він висловив сподівання, що Італія й надалі підтримуватиме і посилюватиме заходи й санкції проти Російської Федерації у відповідь на її агресивні дії проти України.

Своєю чергою Давіде Ла Чечілія запевнив міністра, що Італія підтримує Україну на шляху реформ і пишається успіхами, яких вже вдалося досягнути офіційному Києву.

Арсен Аваков і Давіде Ла Чечілія обговорили факт завершення досудового розслідування у справі нацгвардійця Віталія Марківа.

Міністр нагадав, що італійська сторона так і не відгукнулася на пропозицію про створення спільної слідчої групи з метою ефективнішої взаємодії у зборі необхідних доказових матеріалів, пошуку і допиті свідків.

Арсен Аваков наголосив, що український солдат Віталій Марків не має жодної причетності до трагічної смерті італійського фоторепортера Андреа Роккеллі. Він також додав, що управління СБУ в Донецькій області продовжує розслідувати обставини смерті А. Роккеллі та А. Міронова, які загинули 24 травня 2014 року в Андріївці, що неподалік Слов'янська.

Департамент комунікації МВС України