Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

У Харкові поліція вилучила партію наркотичного засобу вартістю понад 32 мільйони гривень (ФОТО, ВІДЕО)

07.03.2018 15:14

Працівники Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України вилучили з незаконного обігу партію наркотичного засобу «Трамадол». Його реалізацію організували колишній міліціонер та наркозбувач, раніше судимий за аналогічний злочин.

Спільні заходи працівників Департаменту протидії наркозлочинності, Головного слідчого управління (ГСУ), а також інших оперативних служб під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України дозволили задокументувати діяльність злочинної групи оптових збувачів трамадолу. Вони збували нарковмісний препарат в особливо великих розмірах.

«Слід зазначити, що один грам наркотичної речовини члени зазначеного угрупування збували за 200 гривень. Тобто за цінами «чорного» ринку вартість вилученої партії трамадолу перевищує 32 мільйони гривень», ‒ повідомив Андрій Кіхтенко.

Поліцейські з’ясували, що організатором торгівлі трамадолом став 40-річний чоловік, раніше судимий за аналогічні злочини. У 2016 році ця особа достроково звільнилася з місць позбавлення волі. Пособником та оптовим реалізатором крупних партій «Трамадолу» став 46-річний харків’янин, колишній міліціонер, а нині – пенсіонер МВС. Він раніше працював у службі боротьби з економічною злочинністю області.

Оперативники Департаменту протидії наркозлочинності спільно з колегами з Управління протидії наркозлочинності поліції Харківської області, ГСУ та патрульні поліцейські затримали фігурантів.

Правоохоронці провели 14 одночасних обшуків за місцем проживання зловмисників, а також в гаражних приміщеннях та їхніх транспортних засобах. У зловмисників вилучено більш як 160 кг наркотичного засобу «Трамадол». Його вартість за цінами «чорного» ринку перевищує 30 мільйонів гривень. Такої кількості наркотичного анальгетику вистачило б для добового знеболення понад 300 тисяч хворих.

За словами начальника Департаменту протидії наркозлочинності Андрія Кіхтенка, зараз правоохоронці встановлюють можливі канали витоку препарату, зокрема з об'єктів легального обігу нарковмісних речовин.

«Також ми встановлюємо інших осіб, які можуть бути причетними до зазначеної злочинної діяльності», – зазначив Андрій Кіхтенко.

Обох фігурантів затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліцейські проводять подальші процесуальні дії щодо встановлення можливого каналу витоку наркотичного засобу з хімфармпідприємств.

Нагадаємо, що працівники оновленого Департаменту протидії наркозлочинності нещодавно пройшли відбір за зразком, запропонованим стратегічними партнерами служби: відділом з правоохоронних питань Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні (INL) та Адміністрацією з боротьби із незаконним обігом наркотиків (DEA) Міністерства юстиції США.

Також міжнародні партнери позитивно оцінили співпрацю з Україною над реформуванням підрозділу протидії наркозлочинності.

Департамент комунікації Національної поліції України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ