Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Андрій Крищенко: Поліція Києва забезпечила проведення санкціонованих судом слідчих дій біля Верховної Ради України (ВІДЕО)

03.03.2018 17:09

До управлінь поліції доставили 111 осіб, на чотирьох із них складені адміністративні матеріали, ще із вісьмома – спілкуються правоохоронці. Під час обшуку вилучені предмети, схожі на гранати. За фактом насильства щодо працівників поліції розпочате кримінальне провадження.

Начальник Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрій Крищенко наголосив, що слідчі дії біля ВРУ відбувалися у рамках розслідування кількох кримінальних проваджень. Натомість людей, які перешкоджали роботі правоохоронців, доставили до управлінь поліції.

«Загалом доставили 111 осіб. Розпочато кримінальне провадження за статтею 345 Кримінального кодексу України і на чотирьох осіб складено адміністративні протоколи. На цей час в управліннях поліції перебуває вісім осіб, усіх інших опитали і відпустили» – сказав Андрій Крищенко.

Загалом під час обшуку вилучили два предмети, схожі на гранати Ф1 (імовірно, страйкбольні), 9 – РГД5, схожих на бойові (буде призначена експертиза), запали, димові міни та шашки, ножі, пляшки із запалювальною сумішшю, споряджені піротехнічними виробами для розриву, кийки, телескопічні дубинки, металеві палиці, пристосовані для нанесення тілесних ушкоджень.

За словами керівника столичної поліції, до лікарняних закладів звернулося 13 осіб, які перебували у наметовому містечку, та сім працівників поліції: «Інформації про те, що хтось отримав тяжкі ушкодження, на цей час у поліції немає. Усім надано медичну допомогу».

Разом із тим Андрій Крищенко наголосив, що відбудеться ретельна перевірка інформації про перешкоджання роботі журналістів: до Печерського управління поліції звернувся журналіст із повідомленням про те, що працівник поліції застосував до нього газовий балончик, ще двоє представників ЗМІ написали про перешкоджання у соціальних мережах.

«Ми проведемо службову перевірку, матеріали якої будуть направлені до прокуратури. Моя позиція як керівника поліції Києва: журналісти однозначно мають право і повинні займатися своєю професійною діяльністю. І ніхто, в тому числі поліцейські, не повинні їм перешкоджати. Водночас, ця діяльність не має шкодити проведенню поліцейських операцій або слідчих дій», – підсумував Андрій Крищенко.

Відділ комунікації поліції Києва

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ