Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Міжнародні експерти ЄС та фахівці РЄ залучатимуться до освітнього процесу в НАВС (ФОТО)

02.03.2018 10:27

28 лютого в Національній академії внутрішніх справ відбулася робоча зустріч постійного представника України при Раді Європи Дмитра Кулеби з керівництвом і активом Національної академії внутрішніх справ.

Під час заходу увага акцентувалася на важливості розширення співпраці Ради Європи та академії в межах затверджених проектів для України, зокрема щодо захисту свободи слова, дотримання прав людини та забезпечення безпеки журналістів.

Рада Європи високо оцінила прагнення і зусилля ректорату вишу до впровадження інноваційних форм навчання у відповідності до європейських стандартів та цінностей, з запевненням у підтримці Постійним представництвом України при Раді Європи зазначених ініціатив і готовності долучитися до реалізації в академії нових перспективних проектів, зокрема щодо боротьби з кіберзлочинністю, корупцією, імплементації рішень Європейського суду з прав людини, захисту свободи слова тощо.

Учасники зустрічі обговорили питання залучення в подальшому до освітнього процесу міжнародних експертів Європейського союзу та фахівців Ради Європи, покращення матеріально-технічної бази, розробки та видання на сучасному рівні підручників, посібників, методичних рекомендацій тощо.

Ректор академії Володимир Чернєй висловив щиру вдячність за плідну співпрацю, насамперед, щодо підготовки поліцейських нової генерації. Він зазначив, що НАВС готова і далі розвивати співробітництво, оскільки від рівня підготовки фахівців-правоохоронців у вирішальній мірі залежить і майбутнє держави.

Проректор Сергій Чернявський та помічник ректора Вячеслав Штучний повідомили, що після офіційного візиту делегації академії до Ради Європи у виші вже здійснені конкретні практичні кроки. Окрім відповідного коригування навчальних планів і програм, проведено перепрофілізацію кафедр конституційного права та прав людини, фіскального права та фіскального адміністрування, фінансової безпеки та фінансових розслідувань, інформаційних технологій та кібернетичної безпеки, а також наукових лабораторій.

Своєю чергою, Дмитро Кулеба запевнив, що Постійне представництво України при Раді Європи, й надалі залишатиметься надійним партнером академії – провідного вишу МВС України.

Після ознайомлення з експозиціями Музею МВС України, що розміщений у НАВС, Дмитро Кулеба залишив запис з побажаннями у Книзі почесних гостей.

Відділення комунікації НАВС

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ