Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Єврокомісія готова збільшити допомогу у разі успішного впровадження Україною механізмів інтегрованого управління кордонами (ФОТО)

01.03.2018 15:23

Питання подальшого поглиблення взаємодії у напрямку інтегрованого управління кордонами стали темою зустрічі заступника міністра внутрішніх справ Вадима Трояна з делегацією ЄС у складі керівника сектору «Юстиція і внутрішні справи» Групи підтримки України в Європейській Комісії Френка Пола, керівника операційного відділу «Належне врядування та верховенство права» Представництва ЄС в Україні Мартіна Клауке та секторального менеджера з питань міграції і безпеки Стефана Дулгрена.

Під час зустрічі, що відбулася сьогодні, 1 березня, сторони обговорили хід реалізації концепції інтегрованого управління кордонами. Європейська сторона підкреслила відчутний прогрес, досягнутий Україною за останні роки, в питаннях зміцнення кордонів та забезпечення інтегрованого підходу в управлінні.

Вадим Троян подякував європейським експертам за допомогу в реалізації Україною важливих стратегічних цілей в секторі безпеки та оборони та поінформував про подальші кроки Міністерства у напрямі реалізації Стратегії розвитку – 2020, схваленої Урядом. Заступник глави МВС підкреслив, що інтегроване управління кордонами і збалансована міграційна політика є одним із ключових пріоритетів розвитку системи МВС.

Наразі Європейський Союз продовжує надавати суттєву підтримку в реалізації стратегічних цілей МВС та Державної прикордонної служби через фінансування спільних проектів, серед яких, зокрема, проект Twinning із запровадження інтегрованого управління кордонами, проект IMMIS, програми транскордонного співробітництва. Як зазначив Френк Пол, Єврокомсія готова розглянути можливості збільшити свою участь у реалізації відповідних програм, ураховуючи, що Україна стала частиною спільного європейського простору.

«В Брюсселі є чітке розуміння, що ваша безпека є складовою частиною загальноєвропейської безпеки», – зауважив він. 

Рекомендації європейських експертів щодо оптимізації управління процесами та координації між державними органами України лягли в основу проекту відповідного нормативного акту, розробленого Державною прикордонною службою, про створення міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

Представники ЄС високо оцінили уже досягнуті результати роботи Державної прикордонної служби. Водночас Френк Пол наголосив на важливості забезпечення ефективності механізмів та належного контролю за переміщенням людей і товарів через державний кордон у контексті перспективи ширшого залучення Україною інвестицій та з метою інкорпорування нашої держави у так званий «європейський ланцюг постачання».

Наприкінці зустрічі заступник міністра внутрішніх справ запевнив європейських партнерів у тому, що МВС вживає заходів для покращення взаємодії між органами, які належать до сфери його компетенції. «Спільними зусиллями ми запускаємо процеси реформ, які є необхідними для включення України до єдиного європейського безпекового простору з тим, аби ці зміни стали невідворотними».

Департамент комунікації МВС України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ