Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Президент України відвідав травмованих під Верховною Радою правоохоронців (ФОТО)

28.02.2018 14:42

Сьогодні, 28 лютого, Президент України Петро Порошенко відзначив 11 поліцейських та військовослужбовця Нацгвардії, які проходять лікування у шпиталі МВС. Пораненим правоохоронцям також подякували за службу голова Національної поліції Сергій Князєв та командувач Національної гвардії Юрій Аллеров.

Десять працівників поліції з травмами різного ступеню тяжкості були доставлені до шпиталю вчора після сутичок біля Верховної Ради. Ще один поліцейський перебуває в лікарні з 15 лютого – він отримав вогнепальне поранення під час забезпечення охорони громадського порядку біля Солом’янського суду Києва.

Петро Порошенко висловив вдячність травмованим правоохоронцям за їхню службу і роботу по забезпеченню миру, спокою, стабільності та порядку як у Києві, так і по всій країні. Глава держави підкреслив, що правоохоронці завжди можуть розраховувати на нього як на Президента та Верховного головнокомандувача Збройних Сил України.

«Завжди згадую 31 серпня 2015 року. Коли четверо нацгвардійців, на тому ж місці, на площі Конституції, віддали своє життя для того, щоб захистити мир та спокій мешканців Києва, громадян України. Для того, щоб не допустити розгортання дій провокаторів, так само, як це ми бачили вчора», – відзначив Президент України.

Петро Порошенко підкреслив, що в усьому світі напад на працівника поліції є тяжким кримінальним злочином. Він наголосив, що розслідування цих нападів має знаходитися на контролі керівників правоохоронних органів.

«На ваші плечі лягає надзвичайно важливе завдання та відповідальність, бо ворог наступає не лише на лінії фронту. Ворог намагається в умовах гібридної війни дестабілізувати ситуацію в країні», – відзначив Президент України.

Очільник Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що поліцейські отримають все необхідне для лікування і вже незабаром зможуть знову стати в стрій.

Президент України висловив подяку медичним працівникам за їхню допомогу правоохоронцям.

За особисту мужність, виявлену під час виконання службових обов’язків, забезпечення правопорядку та захисту безпеки та здоров’я громадян Верховний Головнокомандувач країни нагородив правоохоронців цінними подарунками.

Нагадаємо, вчора, 27 лютого, біля Верховної Ради України постраждали 14 правоохоронців. Попередньо лікарі діагностували у них перелом ключиці, щелепи, носа та численні гематоми.

Раніше повідомлялося, що лише за минулий рік під час забезпечення безпеки учасників масових заходів постраждали майже 1,5 тисячі поліцейських.

Департамент комунікації Національної поліції України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ