A
A
A

МВС запрошує до опрацювання національного стандарту для приладів автоматичної фіксації порушень Правил дорожнього руху

Міністерством внутрішніх справ спільно з Національною поліцією та іншими зацікавленими центральними органами виконавчої влади продовжується робота щодо запровадження в Україні системи автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху.

На сьогодні робочою групою національного органу стандартизації державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (ДП «УкрНДНЦ»), до складу якої також входять фахівці МВС та Національної поліції, розроблено першу редакцію проекту національного стандарту «Метрологія. Прилади контролю за дотриманням правил дорожнього руху з функціями фото- і відеофіксування. Вимірювачі швидкості руху транспортних засобів дистанційні, вимірювачі просторово-часових параметрів місцеположення транспортних засобів дистанційні. Метрологічні та технічні вимоги».

У проекті стандарту викладено основні технічні, експлуатаційні та функціональні вимоги до комплексів і приладів фотовідеофіксації порушень правил дорожнього руху, у тому числі тих, що працюватимуть в автоматичному режимі.

Офіційне повідомлення про оприлюднення першої редакції проекту зазначеного національного стандарту розміщено на офіційному Інтернет-сайті ДП «УкрНДНЦ», а сам текст оприлюднено на офіційному Інтернет-сайті ДП «Укрметртестстандарт».

Пропонуємо усім зацікавленим фахівцям долучитися до опрацювання вказаного вище проекту національного стандарту.