Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Тетяна Ковальчук: Імплементація найкращих методик протидії домашньому насильству в систему освіти поліції – запорука її ефективності (ФОТО)

21.02.2018 12:47

Про це сьогодні, 21 лютого, повідомила заступник міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук під час зустрічі з заступником Представництва Фонду народонаселення ООН в України (UNFPA) Павлом Замостьяном. У заході також взяли участь начальник Управління моніторингу дотримання прав людини МВС Наталія Бородич, представники Нацполіції та UNFPA.

«Реформування системи освіти майбутніх поліцейських відповідно до викликів сьогодення – це запорука та фундамент успішної роботи відомства у майбутньому. Саме тому, імплементація найкращих методик протидії домашньому насильству в систему освіти поліції – запорука її ефективності. Ми маємо відшукати баланс між компетентністю та новими практиками кадрової підготовки», – наголосила заступник міністра внутрішніх справ.

Важливими напрямками роботи Тетяна Ковальчук визначила розробку методології підготовки фахівців Нацполіції та впровадження відповідних інструментів реагування на випадки домашнього насильства.

«Ми маємо розуміти, що реагування на такі випадки має відбуватися відповідно до чинного законодавства України. Наразі у нас створені робочі групи з розробки підзаконних актів до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», що визначає організаційно-правові засади запобігання та протидії домашньому насильству та основні напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямовані на захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства», – додала вона.

Заступник міністра внутрішніх справ також поінформувала, що в рамках подальшого поширення проекту «ПОЛІНА», за підтримки Фонду народонаселення ООН, у процесі організації знаходиться створення мобільних груп із протидії домашньому насильству на території Суворовського району м. Одеси, Новокадацького району м. Дніпра, Лівобережного району м. Маріуполя та м. Бердянська.

Заступник Представництва Фонду народонаселення ООН в України Павло Замостьян відзначив значні досягнення МВС на шляху протидії домашньому насильству та наголосив, що подолання цієї проблеми потребує міжвідомчої взаємодії.

«Попри значні зусилля Міністерства внутрішніх справ, для комплексного вирішення ситуації необхідно налагодити взаємодію з Міністерством охорони здоров’я, Мінсоцполітики та Міністерством юстиції», – додав він.

Підсумовуючи зустріч, Тетяна Ковальчук зазначила, що встановлення мультисекторальної співпраці не лише з іншими міністерствами, а й з громадськими організаціями, сприятиме швидшому віднаходженню дієвих шляхів протидії домашньому насильству. Сторони домовилися про проведення міжвідомчої зустрічі найближчим часом.

Департамент комунікації МВС України

Фото Андрія Новицького

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ