Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

За підтримки іноземних партнерів в Україні розпочнуться тренінги для поліцейських із забезпечення громадського порядку (ФОТО)

21.02.2018 09:09

Їх планують розпочати у березні, триватимуть вони до вересня цього року. Зокрема, йдеться про розробку навчальних програм та перепідготовку особового складу Нацполіції. Крім того, в рамках зустрічі зарубіжні партнери презентували перебіг проекту «Підтримка реформи поліції в Україні» (SPRU).

У заході, який відбувся 20 лютого взяли участь заступник голови Національної поліції Костянтин Бушуєв, представники Консультативної місії ЄС, Управління ООН з обслуговування проектів (UNOPS) та швецькі поліцейські. Учасники зустрічі обговорили ключові питання взаємодії поліції з громадськістю та забезпечення публічної безпеки.

Заступник глави Національної поліції Костянтин Бушуєв зазначив, що в рамках обміну досвідом із забезпечення громадської безпеки були організовані навчальні поїздки представників Нацполіції до Швеції та Данії. Крім того, за підтримки зарубіжних партнерів розроблені та підготовлені матеріали для проведення низки тренінгів.

За словами Костянтина Бушуєва, триває процес закупівель службових автомобілів та розробка стандартних інструкцій для поліцейських під час забезпечення публічного порядку. Також поліцейські, які забезпечують публічний порядок пройдуть навчання за кращими європейськими програмами.

«У березні в Києві плануємо розпочати базовий тренінг з громадської безпеки. Очікується, що цей тренінг триватиме протягом всього проекту до вересня. Водночас планується проведення тренінгів і для майбутніх тренерів», – зазначив заступник глави Нацполіції.

Відтак заступник глави Нацполіції висловив вдячність зарубіжним партнерам за допомогу в реалізації проекту на всіх його етапах і стадіях. Зокрема, йдеться про підготовку підрозділів поліції до переобладнання, розробку навчальних програм та перепідготовку особового складу Нацполіції.

«Якщо ми детально не зупинимося на питанні взаємодії з громадськістю, то наші зусилля будуть марними. Це стосується блоку взаємодії поліції з громадами – «Сommunity Policing»», – додав Костянтин Бушуєв.

Під час зустрічі представники поліції Швеції та ЮНОПС презентували результати роботи проекту «Підтримка реформи поліції в Україні» (SPRU).

Департамент комунікації Національної поліції України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ