Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Держприкордонслужба та УВКБ ООН продовжують співпрацю у сфері реалізації та захисту основоположних прав і свобод людини (ФОТО)

17.02.2018 15:09

Цьому питання була присвячена зустріч першого заступника голови Державної прикордонної служби України Василя Серватюка з Представником Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН) Пабло Матеу.

Сторони обговорили стан поточної взаємодії та визначили напрями подальшої співпраці у сфері забезпечення основоположних прав і свобод людини.

Василь Серватюк відзначив значний поступ у взаємодії УВКБ ООН з українським прикордонним відомством, особливо у сфері забезпечення реалізації іноземцями права на захист. Він подякував за всебічну підтримку Представництвом громадян України, які опинилися у складних життєвих обставинах на Сході нашої держави.

Також перший заступник голови ДПСУ наголосив на необхідності спрямування певних зусиль УВКБ ООН на правову допомогу також громадянам, які проживають на тимчасово окупованій території АР Крим, покращення інформаційного забезпечення шукачів захисту в автомобільних і залізничних пунктах пропуску через державний кордон та звернути увагу на необхідність прямої взаємодії з прикордонниками без залучення партнерських організацій, що підвищить її ефективність.

Своєю чергою Пабло Матеу відмітив помітний прогрес у взаємовідносинах Держприкордонслужби України та очолюваної ним організації. Він запропонував започаткувати роботу щодо запровадження більш системної співпраці державних органів з УВКБ ООН як основного носія міжнародного мандату у сфері захисту прав шукачів захисту.

Крім того Представник Управління Верховний комісара ООН у справах біженців в Україні запропонував провести консультації експертів для організації візитів з моніторингу місць тимчасового тримання затриманих осіб ДПСУ та удосконалити нормативно-правову базу щодо доступу мігрантів до процедури захисту.

За результатами зустрічі досягнуті домовленості про продовження тісної співпраці задля забезпечення реалізації та захисту основоположних прав і свобод людини.

Прес-служба ДПСУ

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ