A
A
A

У МВС нагородили переможців турніру з шахів (ФОТО)

19 та 20 грудня у Центрі культури та мистецтв Міністерства внутрішніх справ було проведено турнір з шахів серед працівників апарату МВС.

У змаганнях взяли участь вісім команд, а саме: Департамент персоналу, організації освітньої та наукової діяльності, Департамент з питань режиму та службової діяльності, Департамент інформатизації, Департамент організаційно-апаратної роботи, Управління ліцензування, Управління охорони здоров’я та реабілітації, Відділ мобілізаційної роботи та організації бронювання і Державний науково-дослідний експертно-криміналістичний центр, а загальна кількість учасників склала 12 працівників апарату МВС.

У напруженій боротьбі призові місця розподілились наступним чином: перше місце ‑ Сергій Дашевський, заступник начальника управління адміністрування та підтримки інформаційних систем ‑ начальник відділу адміністрування інформаційних систем Департаменту інформатизації.

Срібним призером турніру став Андрій Желєзний ‑ начальник управління адміністрування та підтримки інформаційних систем Департаменту інформатизації.

Почесне третє місце виборов Анатолій Сахаудінов ‑ головний спеціаліст відділу професійної підготовки управління професійної освіти та науки Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності.

Вітаємо переможців і бажаємо нових звершень у 2018 році.

Департамент комунікації МВС України