A
A
A

Сергій Яровий: Підрозділи системи МВС переходять на посилений варіант несення служби (ФОТО, ВІДЕО)

Задля безпеки українців під час Новорічних та Різдвяних свят на цілодобове патрулювання заступають понад 10 тисяч поліцейських та 2 тисячі військовослужбовців Національної гвардії, близько 7 тисяч рятувальників та півтори тисячі додаткових нарядів прикордонників. Про це сьогодні, 31 грудня, повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий.

Окрім особового складу у цілодобовому чергуванні перебуває дві тисячі одиниць пожежно-рятувальної та спеціальної техніки, авіація Національної гвардії та Держслужби із надзвичайних ситуацій.  

«У цілодобовій готовності ми тримаємо два екіпажі літаків Національної гвардії та один екіпаж вертольоту, а також рятувальні літаки ДСНС. Лише у Новорічну ніч по всій країні заплановано близько 800 масових заходів за участі майже 2 мільйонів громадян. Тому наголошую на необхідності відповідального ставлення до виконання завдань, чітких і професійних дій», - зазначив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

Окрім цього, за його словами, для реагування на можливі надзвичайні ситуації у ДСНС на цілодобовому чергуванні перебуватиме близько семи тисяч рятувальників та дві тисячі одиниць пожежно-рятувальної та спеціальної техніки.

«На випадок ускладнення ми маємо можливість залучити додатково до 14-ти тисяч осіб та трьох тисяч одиниць техніки, а на бойовому чергуванні перебуває літак АН-26. У столиці та області на цілодобовому несенні служби перебуває 800 рятувальників та 200 одиниць техніки», - повідомив Сергій Яровий.

Він зазначив, що державний кордон охороняється в посиленому режимі, а в пунктах пропуску та на КПВВ здійснюється поглиблений контроль.

«Близько п’яти тисяч прикордонників додатково приступили до посилених заходів несення служби на державному кордоні. Особлива увага приділяється функціонуванню контрольних пунктів в'їзду-виїзду, що розташовані на лінії розмежування в районі проведення АТО», - зазначив Сергій Яровий, додавши, що прикордонники ведуть постійний моніторинг оперативної обстановки.

Перший заступник міністра внутрішніх справ зауважив, що вся інформація з регіонів надходитиме до ситуаційного центру для оперативного опрацювання та реагування.

Департамент комунікації МВС України