A
A
A

Юрій Аллеров: Бригада швидкого реагування НГУ формується за стандартами підрозділів НАТО (ФОТО)

Про це повідомив командувач Національної гвардії Юрій Аллеров в інтерв’ю інформаційному агентству «Інтерфакс-Україна».

«Підрозділ нового зразка ‑ результат зусиль патріотів, які вирішили щось змінити у військових формуваннях, і їх підтримав міністр. Це сучасна бригада, яка формується за стандартами підрозділів НАТО. На момент, коли я прийшов командувачем, вона налічувала близько 150 осіб, які пройшли дуже жорсткий відбір», ‑ зазначив Юрій Аллеров.

Він також додав, що розвиток цього підрозділу здійснюється поступово в усіх напрямках. На сьогодні в бригаді 1200 осіб, вже майже укомплектований другий батальйон.

Командувач Нацгвардії розповів, що в НГУ розпочали навчання інструкторів, які готують особовий склад. «Для цього ми залучили інструкторів США, навчання проходило на Яворівському полігоні (Львівська область) протягом 2,5 місяців. 734 людини були охоплені цією програмою підготовки, з них ми відібрали понад 200 осіб, які стали інструкторами. Зараз вони працюють в створеному підрозділі в Золочеві (Львівська область)», ‑ сказав Юрій Аллеров.

Він наголосив, що на сьогодні в Бригаді швидкого реагування повну відповідальність за повсякденне життя, за процес навчання лягає на сержантський склад. А ротно-тактична група цього підрозділу більш півроку виконувала реальні завдання на першій лінії в зоні АТО, пройшла через обстріли снайперів і артилерії.

Департамент комунікації МВС України