A
A
A

Луганські рятувальники отримали нову техніку та обладнання (ФОТО)

26 грудня, напередодні новорічних свят, луганські рятувальники отримали нову техніку та обладнання від Держслужби з надзвичайних ситуацій України та керівництва області.

Від ДСНС України до територіальних підрозділів Служби у Луганській області передано 4 пожежно-рятувальні автомобілі на базі шасі МАЗ, загальною вартістю понад 18 млн. гривень, а також спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль на базі Volkswagen Caddy, який коштує 75 тис. євро.

Заступник голови ДСНС Руслан Білошицький зауважив, що ця подія є дуже приємним завершенням року.

«Оновлення техніки як у підрозділах Луганської області, так і в інших триватиме й надалі. Хочу запевнити, що ми працюємо і працюватимемо для позитивних та результативних змін», ‑ зазначив Руслан Білошицький.

Він також висловив сподівання, що і наступний рік буде не менш щедрим та подякував керівництву області за підтримку та допомогу для рятувальників Луганщини.

Своєю чергою, голова Луганської ОДА Юрій Гарбуз вручив підрозділам обласної Служби порятунку 7 спеціальних оперативно-піротехнічних автомобілів Mitsubishi L200, а також Автокран, самоскид та вантажівку на базі МАЗ для проведення піротехнічних робіт. Зазначені автомобілі дообладнані засобами малої механізації та зв’язку.

Крім того, відповідно до Регіональної цільової програми розвитку правоохоронної сфери та цивільного захисту населення у Луганській області були закуплені 2 спеціалізовані автомобілі на базі Ford Kuga та Ford Transit, призначені для транспортування мобільно-оперативної групи, а також пожежні рукави, які очільник області урочисто вручив сьогодні місцевим рятувальникам.

За матеріалами прес-служби ДСНС України